Restauracja U Kucharzy

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

wielkie rozczarowanie (2) Byliśmy z grupą. Niestety same minusy. Sala z tyłu wyłożona kaflami... Kuch A miało być tak pięknie (1) A miało być tak pięknie… Byliśmy w restauracji w sobotę grupą, już na... Anna Smacznie ale z mankamentami (1) ogólnie restauracja ok.jedzenie smaczne duze kawałki mięsa dobrze... turysta
okropność! z daleka od takich lokali (1) będąc tam pierwszy raz otrzymałam pokal z zaschniętą pestką cytryny na dnie... Aga Smacznie (1) Jedzenie przyjemne, obsługa miła, spory wybór w karcie menu. Za długo nie... Agata W. Rewelacja (1) Jak na Sopot to restauracja Szeyk zrobiła największe postępy w... Michał Fajne Miejsce (1) Byłem ze znajomymi i miło spędziliśmy Klika chwil . Jedzenie nie drogie i... krzysiek NIGDY W ZYCIU (1) PO 1 jedzenie jest ohydne nie ma nic wspolnego z arabska kuchnia. Gyros byl... Katarzyna beznadziejnie, nie polecam!! (1) To jest jakas kpina, nie mam pojecia jak w centrum Sopotu moze znajdowac sie... asta Porażka (1) Na Monciaku nie ma ŻADNGO dobrego jedzonka w stylu steak house. Kilka dni... Paweł