Restauracja U Kucharzy

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

Równia pochyła!!! (1) Od jakiegoś czasu obserwuję "U Kucharzy",niestety z miesiąca na miesiąc coraz... Antyfan Masakra (1) Pojawililismy się w restauracji w trójkę. Na wejściu miło, przywitano nas i... Marcin zwykła knajpa (1) jak na knajpę w sopocie to moze być. jak na restaurację ze słowem "Gessler" w... kuba
dramat (1) godzina czekania na przyjecie zamowienia, potem prawie godzina na przystawke,... as Jedzenie dobre, ale uwaga na oszustwo! (1) Zamówiłem z dziewczyną rostbeef limousine + kaczkę. Według menu rostbeef miał... Bart trategia (1) Szkoda, że dopiero teraz przeczytałem opinie, ponieważ zaoszczędziło by mi... bart kompletna porażka! (1) BYŁAM stałą Klientką lokalu, liczyłam na poprawę jakości obsługi, łudząć się... Oliwia Szkoda :-( (1) Szkoda. Obsługa niestety "nie z tej bajki", Panią Gessler szlag by trafił.... M O tragedio!! (5) Na początku chciałbym napisać o obsłudze. Jako bywalec trójmiejskich lokali... Marek Niedzielny obiad (3) Po raz kolejny jedliśmy "U kucharzy". Potrawy wyśmienite, obsługa kelnera... Gość Kulinarne czary-mary! (1) Mnie podobało się wszystko, a najbardziej potrawy wjeżdżające na wózkach. No... vibrio tak sobie (1) Nic szczególnego, wrecz slaba karta i jakosc potraw. Jedynie wozeczki z... a.f Nigdy więcej ! (1) Do Kucharzy trafiliśmy przypadkiem. Zachęcił nas miły wystrój i atmosfera... gdańszczanin bez szału, spodziewałem się czegoś więcej (1) Generalnie knajpa ok, ale nic specjalnego. Żadnej wyjątkowej atmosfery - ot... Filip wole dać więcej za jakość i przemiłą atmosferę (1) Wszystko pyszne smaczne i b.miła atmofsera którą kreował sam właściciel... pctb Smakowało (1) Zachęcam sprawdzić a złe opinie jakieś napięte i mylne . Zrozumiałem... nikt specjalny mieszane uczucia (1) Bylismy z zona na niedzielnym obiedzie. Ceny sluszne ale jedzenie dobre i... Wojtek Znakomity punkt na bogatej kulinarnie mapie Sopotu (1) Bardzo dobra jakość obsługi, potrawy są kopią restauracji w Warszawie. Polska... Mike uczta dla podniebienia (2) Abstrahując od wszystkich towarzysko-biznesowych kontrowersji- miejsce jest... Ewka Wspaniała Restauracja (3) Zacznę od tego, że po przeczytaniu wszystkich opini (o złej obsłudze, długim... Michał z Masterchef