Restauracja U Kucharzy

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

Maciej - opinia (1) Na przystawkę śledzik i stopka wódki. Na danie główne bryzol. Jedzenie... Maciej GraWoda - opinia (1) Przepyszny halibut na maśle ,a sernik z cynamonem to poezja smaku .Polecam :) GraWoda Monika - opinia (1) Żurek można zjeść, jeśli ktoś jest głodny, placek ziemniaczany z łososiem,... Monika
Adas - opinia (1) Kaczka niedopieczona twarde mięso żenada pyrę nie do ruszenie kapusta b ez... Adas KASIA - opinia (1) rosół to nie rosół nie polecam tragedia nie ma smaku rosołu KASIA zachwyceni... (1) Jesteśmy zachwyceni całą wizytą w restauracji. Dania pyszne, porcje na prawdę... D Zawsze wychodzimy zadowoleni (1) U kucharzy jadamy z całą rodziną od czasu do czasu. Mąż regularnie zabiera do... MalaMi Super (1) Jestem stałym gościem u kucharzy. Dania przepyszne, zawsze wracam po śledzika... Maciej od 20. lat nigdzie nie widziałem aby było gorzej (2) DNO, to najgorszy PRL w obsłudze i jakości potraw. Adam Niedobre jedzenie, wysoka cena (1) Zamawiam sałatkę z burakami i kozim serem, taki standard teraz. Cena 30 zł.... m Bardzo smaczne (1) Witam serdecznie wszystkich my byliśmy w ten weekend i jedzenie było po... Kasia Niezastanawiajac sie, idzcie gdzie indziej (1) Teatr-Dramat! Zaczne od tego, ze zasady na tyle menu to komedia, nic z tego... Dominika Kilka niedociągnięć możliwych do ogarnięcia (1) -przydałaby się Rewolucja Magdy Gessler;-) Ogólnie OK ale nie na te ceny -... Robert Tragedia (2) Murzyn i hindus przyrządzające POLSKIE dania- to się nie mogło udać...Tatar... TK Jerzy Cyngot - opinia (2) Jadłem obiad w sali nr 2 na zapleczu między zmywakiem a magazynkiem?,... Jerzy Cyngot Tragedia (1) Potrawy bez smaku, obsługa pomyliła zamówienia dwa razy!!!, oczekiwanie na... Ja nie polecam (1) Poszliśmy tam z rodziną, z ciekawości. Długo by pisać jak wyglądała nasza... Gosia ... (1) Z okazji dnia mamy chcialam wziasc mame do dobrej restauracji. Jedzenie bylo... gos Nie taki diabeł straszny... (1) ...jak go malują ;) Unikałam tego miejsca ze względu na nazwisko. Ale jak się... Kaśka żenada (1) poza miłą obsługą kompletna żenada.po 45 min oczekiwania dowiadujemy sie że... ela