UCK lab - badania krwi - kto ostatnio

Czy ktos ostatnio robil badania krwi? Bo probuje sie dodzwonic i do laboratorium nie idzie, mimo prob przez caly dzien, a na rejestracji glownej panie nic nie wiedza. :(

Chodzi przede wszystkim o to, czy punkt pobierania jest w starym budynku nr 8 czy tez juz przeniesli do do nowego centrum medyzyny nieinwazyjnej?

Ponadto czy przez internet mozna sie rejestrowac tylko do budynku nr 8 czy tez do dawnego szpitala studenckiego? Co cie dzieje jak ktos zarejestruje sie na konkretna godzine i jest troche pozniej albo wczesniej?

Czy tak jak kiedys mozna tez pojechac na badania bez rejestracji, odczekac w kolejsce swoje i zrobic (w niektorych przychodniach trzeba bezwzglednie umawiac sie z wyprzedzeniem)?

Czy jesli jest skierowanie na NFZ to wyniki mozna tez odebrac przez Internet? Czy tylko osobiscie u lekarza?

Czy sa jakies dni gdzie jest mniej pacjentow, czy tez nie ma reguly?

Sorry ze troche duzo pytan, ale raz mam do UCK daleko, a dwa bede jechal z osoba po duzych przejsciach medycznych, stad chcialbym jej w miare mozliwosci zaoszczedzic czekania (i do tego musze wziac dzien urlopu, bo inaczej tego nie zalatwie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest jeszcze rejestracja internetowa, do tej pory była sprawna, nie wiem jak teraz bo nie mam potrzeby rejestracji https://rezerwujlab.uck.gda.pl/index.php

Ostatnio we wrześniu tak byłam. Szłam z marszu, ok godz 12 nikogo tam prawie nie ma, wyniki można odebrać zarówno w poradni, jak i w internecie po uprzednim poproszeniu pani o tymczasowe hasło do wyników.

Spróbuj rejestracji przez internet, może działa, powodzenia i dużo zdrowia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: UCK lab - badania krwi - kto ostatnio

Do punktu pobran w szpitalu studenckim nie ma rejestracji internetowej. Pobieranie do 11.30 albo 12.00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: UCK lab - badania krwi - kto ostatnio

W poniedz jest najwiecej ludzi, najmniej - w piatki (obserwacje wlasne).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...