UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Danuta Ułanowicz - ocena (1) Gorąco polecam :) Super obsługa. Szybko i profesjonalnie Danuta Ułanowicz szpilka17 - ocena (1) Polecam agentkę Agnieszkę - sprawnie, rzeczowo oraz zdalnie załatwiona polisa... szpilka17 Magda - ocena (1) Rzeczowo i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam Panią Karolinę Magda
MichalMa - ocena (1) Kolejny rok z rzędu Pani Żaneta pomogła mi znaleźć najlepszą ofertę, polecam... MichalMa pani karolina - ocena (1) Super podejście Pani Karolina Wszystko wytłumaczyć i bez problemu doradzi. pani karolina Aleksandra Pleta - ocena (1) Polisa taka jak chciałam, dobry kontakt. Polecam Aleksandra Pleta Aleksandra - ocena (1) Ubezpieczenie zawieralam z Pania Karolina, wszystko przebieglo bardzo... Aleksandra Piotr - ocena (1) Kupowałem Auto casco, pomimo nieobecności specjalisty zebrano dane,a... Piotr Tomasz - ocena (1) Bardzo dziękuję Pani Karolinie za pomoc, polecam ubezpieczalnie Tomasz Tomasz - ocena (1) bardzo zadowolony Tomasz Monika - ocena (1) Bardzo sprawne i super profesjonalna współpraca szczególnie z Panią Karoliną Monika Sławomir Burkwicz - ocena (1) Pani Żaneta. Profesjonalne podejście do klienta, miła i szybka obsługa... Sławomir Burkwicz Michał - ocena (1) Polecam bardzo. Profesjonalność na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa w... Michał Jakub - ocena (1) Polecam! Szybka i sprawna współpraca dzięki Pani Aleksandrze Ułanowicz. Jakub KM - ocena (1) Pani Aleksandra U:Bardzo szybka obsługa,profesjonalnie i super miło.Polecam! KM Marcin - ocena (1) Dziękuję za szybkie i sprawne zajęcie się moim ubezpieczeniem . Polecam... Marcin Paweł - ocena (1) Bardzo polecam w szczegolnosci Panią Agnieszkę, profesionalne podejście,... Paweł Marta - ocena (1) Polecam ubezpieczalnię, Pani Agnieszka zawsze starannie wybiera najlepszą... Marta Aleksandra - ocena (1) Polecam Panią Olę Ułanowicz, profesjonalne podejście do klienta, jestem... Aleksandra Ania - ocena (1) Rewelacja! Pani Karolina zalatwila nam najlepsza oferte Ania