UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Piotrek - ocena (1) Serdecznie polecam usługi Pani Karoliny Grzeszczuk, załatwiamy już razem... Piotrek Alicja - ocena (1) Bardzo fachowa profesjonalna obsługa. Korzystam od zawsze :) Polecam Panią... Alicja Piotr M - ocena (1) Nie bez powodu jestem od wielu wielu klientem Ubezpieczalni. Zawsze solidnie,... Piotr M
katarzyna - ocena (1) Bardzo rzetelna, szybka i sympatyczna obsługa, ubezpieczyłam 2 samochody w... katarzyna iwonna - ocena (1) Ubezpieczalnia24Morena to miejsce, które jest naprawdę godne polecenia.... iwonna PM - ocena (1) Profesjonalizm w pełni PM Andrzej - ocena (1) Jak zwykle miłe i profesjonalne podejście do Klienta. Ubezpieczalnia zawsze... Andrzej Łukasz - ocena (1) Jakość na niezmiennie wysokim poziomie. Pani Agnieszko - podziękowania za... Łukasz Łukasz - ocena (1) Ubezpieczenie mogłem zawrzeć w pełni zdalnie bez konieczności wizyty w... Łukasz Wojti - ocena (1) Polecam, szczególnie Panią Karoline Wojti Asia - ocena (1) Polecam. Pani Agnieszka jak zwykle bardzo zaangażowana w swoją pracę. Dzięki... Asia Michał - ocena (1) Obsługa na najwyższym poziomie:) Oferta dopasowana do moich potrzeb. Polecam... Michał zygmunt - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Żanetą zygmunt ANNA - ocena (1) Z Ubezpieczalni korzystam od ponad 9 lat i szczerze polecam profesjonalizm... ANNA Tomek - ocena (1) Sprawnie, szybko, z nastawieniem na klienta. Tomek Andrzej - ocena (1) Wszystko idealnie, dziękuję Andrzej Rucki - ocena (1) Usługa bardzo dobra Rucki Hanna - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z kontaktu, szybka i sprawna obsługa. Hanna DP - ocena (1) Bez zarzutu jak zwykle. DP Anna - ocena (1) Polecam, wszystko wyjaśnione, fajne przedstawione, szybko załatwione. Anna