UBEZPIECZALNIA

Ubezpieczenia

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

BGosztyła - opinia (1) Bardzo dobra współpraca z klientem BGosztyła Klaudia - opinia (1) Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pani Dominiki Taradejny. Kompleksowa... Klaudia BEATA - opinia (1) Jestem od wielu lat Klientka, nigdy nie zawiedli, polecam BEATA
Wioleta - opinia (1) Świetna, kompetentna obsługa. Polecam. Wioleta Monika - opinia (1) Pani wysłała skanem do banku moje dokumenty za co bardzo dziękuję. Polecam,... Monika Joanna - opinia (1) Z Ubezpieczalni skorzystaliśmy po raz drugi ze względu na uprzejmość,... Joanna Marcin - opinia (1) Ok, bez uwag jak zawsze profesjonalnie Marcin M. - opinia (1) świetna obsługa, znakomicie współpracująca, produkt ubezpieczyciela bdb... M. Jarek - opinia (1) Miła obsługa, oferta bardzo dobrze dopasowana do naszych potrzeb. Polecam Jarek Michał - opinia (1) Łatwość kontaktu. Zaangażowanie na wysokim poziomie. Michał a - opinia (1) Polecam. Korzystam już od wielu lat i zawsze jestem zadowolona z oferty. a Roman Rajski - opinia (1) Jak zawsze profesjonalnie, na temat i w pozytywnym klimacie. Tym razem... Roman Rajski Elżbieta - opinia (1) Polecam, profesjonalizm i bardzo miła atmosfera Elżbieta Danielo - opinia (1) Jak zwykle pełen profesjonalizm. Korzystam od lat. Danielo Bartek - opinia (1) Korzystam z tej ubezpieczalni kilka lat i jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze... Bartek Kamil - opinia (1) Korzystam od lat, zawsze zadowolony. Kamil Jusia - opinia (1) Obsługa na bardzo wysokim poziomie Jusia Aleksandra - opinia (1) Polecam! Otrzymałam fachowe doradztwo i pomoc. Aleksandra Bogda - opinia (1) Jestem zadowolona.Bardzo miła i profesjonalna obsługa Bogda Karolina - opinia (1) Bardzo sympatyczna obsługa i fachowe porady. Polecam :) Karolina