UlgA

Weterynarze Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 13/1U

Dawid - ocena (1) Mój 14 letni owczarek niemiecki nie dożyłby do takiego wieku gdyby nie Ci... Dawid ws - ocena (1) Znam przychodnię od początku jej działalności i nie mogłem narzekać, bo nie... ws Natalia - opinia (1) Świetni fachowcy , uratowali mojego psiaka! Operacja w pełni się udała psiak... Natalia
Dorota - opinia (1) Najlepsza przychodnia weterynaryjna! Dorota Laura Palmer - opinia (1) Podejmują się trudnych, skomplikowanych zadan i mają wielkie serce do kotów.... Laura Palmer Rebus - opinia (1) Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę, która oprócz tego, że jest świetna w tym... Rebus A - opinia (1) Bardzo polecam panie Agnieszkę i Urszulę, jestem stałym bywalcem przychodni i... A Jola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Ulgi. W końcu moje koty uzyskały... Jola Szymon - opinia (1) Nie polecam tej kliniki.Zwierzak nawet nie czuje się tam komfortowo. Szymon A. - opinia (1) Polecam. Zadzwoniłam do tego weterynarza z konsultacją odnośnie wyników badań... A. wspaniałe lekarki (1) Panie, które pracują w tym gabinecie, to lekarze w powołania. Nie chciwe na... I Gdańszczanka - opinia (1) Pełen profesjonalizm, uprzejme obie panie lekarki, przystępne ceny. Gorąco... Gdańszczanka Bardzo polecam (1) Profesjonalizm, fachowość, wspaniałe podejście, cierpliwość, empatia.... Agnieszka Gorąco polecam! !!! (1) Bardzo miła Pani. Gabinet bardzo czysty. Z pewnością będę odwiedzać Panią z... KAMILA POLECAM! (1) Gorąco polecam, obie Panie ze świetnym podejściem do zwierząt, bardzo... Gdańszczanka Polecam! (1) Pani doktor jest profesjonalna i empatyczna. Za wizytę, leki wspomagające... wr polecam! (1) Z czystym sercem polecam panią Agnieszkę,która wykonywała zabieg sterylizacji... Aga P.Urszula (1) Bardzo dobre podejście do zwierząt mój pies zawsze się bał chodzić do lekarza... Pacjent