VAIO SONY (1) Kupiłem u nich laptopa Vaio Sony - po ponad roku okazało się, że laptop nie... Wojtek odzyskiwanie pieniędzy trwało miesiąc (1) 5 października kupiłam laptop, 6 rano przelałam pieniądze. 8, wobec braku... tamysz Krętacze (1) Sklep sprzedaje towaru którego nie ma. Później przeciąga w czasie. W końcu... Joanna
Zakup z MyDeal (1) Całkowicie zgadzam się z komentarzem poniżej! Miałam podobną sytuację,... Joanna czas realizacji, reklamacja i ciągnie sie już 2 miesiąc (1) po interwencji od chwili zakupu otrzymałem uszkodzony i odesłałem na własny... inesal walkman z MyDeal (2) Pod koniec maja kupilam na MyDeal walmana bezprzewodowego, termin realizacji... x Toshiba a500 (2) fajny komputer bardzo dobrz mi sie pracuje dziekuje za dobre doradzenie a... miki VAIO SONY (2) Kupilem notebooka szybko i tanio wiec polecam. Rock Dell Studio 1555 (1) Towar najwyższej jakości. Bardzo profesjonalna obsługa. Przystępne ceny. kkolom polecam (1) sympatycznie , panowie cierpliwie, kilkakrotnie porównywali ze mna kilka... michał d obsługa klienta na poziomie minimum (1) prosiłem dwa tygodnie temu o realizacje zamówienie na baterię na mojego vaio... Piotr HP dv 6000 (1) Witam, niestety ale wobec braku zainteresowania ze strony sprzedawcy, musze... gogo toshiba (1) kupilem toshibe, szybko zrealizowane i dobra cena michal r.nocek - opinia (1) Nie polecam tego sklepu przyjmują zamówienie twierdzą ze czas oczekiwania... r.nocek rewelacja (1) laptop vaio tanszy o 300pln niz w media, do tego skorzany nesseser dla... igagdynia Dobra porada (1) Zakupilem w tym sklepie notebooka. Bardzo dobra obsługa z wyczerpującą... Kriss7 nie polecam (1) Zamówiłam komputer miesiąc temu i przez dwa tygodnie sklep milczał. Pan... kaudunia odradzam kategorycznie! (1) skusiłam się na ten sklep, ze względu na dobry i w miare tani asortyment, no... lizzy Sony Vao (1) Kupiłem w sklepie komputer Sony Vaio. Po najlepszej cenie i z prezentem.... Radek