Weronika - ocena (1) UMAM uwielbiam od lat! Mają najlepsze croissanty z ogromną ilością nadzienia!... Weronika Michalina - ocena (1) Najlepsze lody jakie kiedykolwiek jadłam! Michalina Aneta - ocena (1) Kupiłam crosanty: migdałowe, czekoladowe, ciastko francuskie z nadzieniem... Aneta
Kasia - opinia (1) Zamowilam mazurki prezentowe na święta chciałam nimi obdarować... Kasia Bartosz - opinia (1) Najlepsze Ciastka na Świecie. Po prostu. Nie ma co pisać, trzeba spróbować! Bartosz P.O. - opinia (1) Genialne słodycze tworzone z pasją P.O. Sponsi - opinia (1) Drogie, przekombinowane. Rzeczy robione tak, jak na zdjęciach z francuskich... Sponsi forfiter - opinia (1) Przerost formy nad treścią. Ciastka dobre ale cena wzięta z kosmosu. Nie... forfiter Anna - opinia (1) 1 dnia po świętach poszłam do cukierni wyrazić niezadowolenia z babki... Anna Gandalf - opinia (1) Polecam to jak artyzm nie na płótnie a w ustach Gandalf T - opinia (1) To jest najlepsze co może cie spotkac w Trójmieście T Iwona - opinia (1) Pyszne ciasta i desery. Super obsługa i klimat miejsca:) Iwona Ela - opinia (1) Ciastka pyszne. Magiczne. Niebo w gębie. Ale w lokalu przy Grobli brak "tego"... Ela Olga - opinia (1) Cena...trochę wysoka, ale jedzonko - wyśmienite, ciekawie podane.... Olga Sławomir - opinia (1) Z roku na rok coraz lepiej! Czekam na otwarcie w centrum Gdańska! Pyszne... Sławomir Raj! (1) Tak najprościej - NIEBO! Ciastka, lody Agnieszka Wracam tam bo zawsze czymś mnie zaskakują! (1) Ostatnie ciastka po prostu powalają! Lubie jak ktoś mnie zaskakuje, a tu jest... Sylwek P. Pysznie (1) Przepyszne słodkości, rewelacyjna kawa, ale fatalna obsługa. Uwielbiam wpadać... Anna Oferta świąteczna (1) Zamówiłem i spróbowaliśmy z żoną i córkami - makowca/ 130 zł za sztukę,... Mariusz Tak ale.... (1) Zauwazylam ze od jakiegos czasu wyroby sa bardziej slodkie wrecz lekko... iga