Gandalf - opinia (1) Polecam to jak artyzm nie na płótnie a w ustach Gandalf T - opinia (1) To jest najlepsze co może cie spotkac w Trójmieście T Iwona - opinia (1) Pyszne ciasta i desery. Super obsługa i klimat miejsca:) Iwona
Ela - opinia (1) Ciastka pyszne. Magiczne. Niebo w gębie. Ale w lokalu przy Grobli brak "tego"... Ela Olga - opinia (1) Cena...trochę wysoka, ale jedzonko - wyśmienite, ciekawie podane.... Olga Sławomir - opinia (1) Z roku na rok coraz lepiej! Czekam na otwarcie w centrum Gdańska! Pyszne... Sławomir Raj! (1) Tak najprościej - NIEBO! Ciastka, lody Agnieszka Wracam tam bo zawsze czymś mnie zaskakują! (1) Ostatnie ciastka po prostu powalają! Lubie jak ktoś mnie zaskakuje, a tu jest... Sylwek P. Pysznie (1) Przepyszne słodkości, rewelacyjna kawa, ale fatalna obsługa. Uwielbiam wpadać... Anna Oferta świąteczna (1) Zamówiłem i spróbowaliśmy z żoną i córkami - makowca/ 130 zł za sztukę,... Mariusz Tak ale.... (1) Zauwazylam ze od jakiegos czasu wyroby sa bardziej slodkie wrecz lekko... iga Pyszne (1) Przeglądam opinie na trojmiasto.pl i aż nie mogę powstrzymać się przed... Klientka Lekkie rozczarowanie (1) Ciastka wyglądają przepięknie, ale rozczarowałam się smakiem. Może... Muadip Zuza - opinia (1) Ciasta to wręcz dzieła sztuki. Każde jest inne i wyjątkowe, smakując... Zuza Pyszności robią, ale mają małe wpadki. (1) Ogólnie oceniam cukiernię bardzo dobrze, robią cudeńka, które są bardzo... Anonim Dziękujemy za pyszny tort weselny! (1) Pyszny, oryginalny tort weselny- ogromny plus za skomponowanie indywidualnego... Asia i Jarek Klasa. (1) Ciesze się ze jest takie miejsce ,jakość wyczuwalna w każdym aspekcie od... iga Mały wybór w poczekalni u dentysty... (1) Wystrój bardzo mało "kawiarniany" puste białe ściany, puste małe gabloty z... ndw_26 Zdecydowanie polecam !!!! (1) Kto raz spróbuje, na pewno wróci.... Coś niesamowitego Asia Boska (1) Najlepsze słodycze, akie jadłam... Olga Krasucka