Kazimierz - ocena (1) Podziękowania dla dr Marzeny Ławrynowicz za opiekę i wszechstronną diagnozę .... Kazimierz Z.Kwiatkowski - ocena (1) Polecam serdecznie ,moim zdaniem ludzie pracujący na odziale kardiologicznym... Z.Kwiatkowski Eugenia Szczesna - opinia (1) Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi na intensywnej terapii... Eugenia Szczesna
Kati - opinia (1) Szybka i trafna diagnostyka, fachowa wiedza i empatia personelu medycznego.... Kati Szymon - opinia (1) Pełen profesjonalizm całego zespołu lekarzy i pielęgniarek. Szymon Dorota Czaja - opinia (1) Bardzo dziękuję personelowi Oddziału Kardiologii Szpitala za opiekę nad moim... Dorota Czaja Piotr - opinia (1) Zawsze fachowa obsługa i opieka nad pacjentem. Pozdrawiam cały personel! Piotr miroslaw s pok 108 - opinia (1) chcialbym serdecznie podziekowac p.doktor Malgorzacie Sinickiej-Lateckiej jak... miroslaw s pok 108 Marek Stępa - opinia (1) Dzięki ofiarnej pracy całego personelu Kliniki Medycyny Hiperbarycznej oraz... Marek Stępa Pacjentka z sali 128 - opinia (1) Szpital przyjazny pacjentowi. Do minimum ogranicza cierpienie chorego poprzez... Pacjentka z sali 128 Inga - opinia (1) Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom izby przyjęć, za wspaniałą opiekę... Inga Jan Weprzedz - opinia (1) Bardzo dobrzy lekarze posiadający dużą wiedzę i chcący pomóc choremu.... Jan Weprzedz Wacław Koszałka - opinia (1) Pozdrawiam i życzę dalszego prowadzenia placówki w tym stylu Wacław Koszałka Ocena (1) Profesjonalna obsługa, nie mam nic do zarzucenia i obym nie musiała tam... Gdynianka o szpitalu (1) Zgadzam się z panią Stefanią, poziom naszej dyrekcji woła o pomstę do nieba... swój Polecam (1) Trafiłam na Izbę Przyjęć, następnie na oddział Chorób Zawodowych i... 326 Lekarze nie przykładają się do swojej pracy. (1) Osoba mi bliska odeszła z powodu złej diagnozy i niedokładnego zbadania jej... m Taki fajny szpital..... (1) Taki fajny szpital, a dzięki obecnym rządom chyli się ku upadkowi. . Jak... Stefania profesjonalne usługi (2) Bardzo jestem zadowolony z obsługi pań w recepcji są kompetentne w tym co... Pacjent Marynarz Prawda o szpitalu... (5) Do leczenia nie mam uwag-wielu kompetentnych lekarzy. W szpitalu leczyła się... Aurelia