Urząd Miasta Gdyni

Urzędy miejskie

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52/54

Podanie o dowód osobisty (1) Chciałbym bardzo podziękować pani Agnieszce Biardzie, która przyjęła ode mnie... Robert Ignatowicz Oby tak dalej!!! (1) Bardzo często załatwiam w urzędzie różne sprawy i naprawdę nic zlego nie mogę... Krzysztof W Dramat! (2) Wymiana dowodu osobistego w urzedzie to jakis cyrk! Niekompetentna pani... Anna
MASAKRA!!!!! (1) Dziasiaj byłam w UM załatwiać becikowe... dramat mam więcej papierów niż to... Ania BRAWO < BRAWO < BRAWO> (1) Mam przyjemność załatwiać sprawy od 2 lat w Urzędzie Miasta w Gdyni.... Gerard UM Gdyni (1) Współpracuję z UM Gdyni służbowo i prywatnie. Obsługa jest profesjonalna i... Iza Walczak Czy zwykły człowiek ma jakieś prawa udając się do urzedu (2) Dziś byłem w urzędzie miasta w pokoju 337 w sprawie jak wygląda sytuacja... mieszkaniec Czas się zatrzymał 20 lat temu (2) W tym roku muszę wymienić dowód osobisty. Wszedłem na stronę w nadziei że uda... TPatkowski Biuro Porad Prawnych Gdynia (1) Serdecznie witam...I pragne w swoim imieniu bardzo serdecznie podziekowac za... Mirek.S. Wydział Spraw Społecznych (6) Zostałam skierowana do sekretariatu gdyż byłam zainteresowana złożeniem... Ona UWAGA!!!! (1) Silne pole magnetyczne po Urzędem w Gdyni.Nie można odpalić samochodu galileo ten wydział komunikacji to pomyłka (1) jestem pracownikiem dealera ,wiec mam częstą styczność z tymi... autosalon Brak reakcji Straży Miejskiej z Elbląskiej w Gdańsku na wysypywanie gruzu (1) Zgłaszałam o wysypywanie gruzu z remontu mieszkania w którym pewni lokatorzy... Gabrysia Dziękuję, szybko, profesjonalnie i solidnie (1) Dziękuję, szybko, profesjonalnie i solidnie.. byłem załatwić trzy sprawy w... Paweł warunki pracy urzędnikow i oczekujacych petentow (1) Brak k l i m a t y z a c j i ! ! ! bh Tak trzymać! (2) Bardzo dziękuję za błyskawiczną pomoc, udzieloną przez kompetentnych i... Ryszard Paszkiewicz wolność w obsłudze (1) Ostatnio rejestrowałem swój nowy samochód. Przeraził mnie czas obsługi.... Józef Miotk