Urząd Miasta Gdyni

Urzędy miejskie

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52/54

druki unijne (2) jesteśmy juz tyle lat w Unii a urząd nadal nie drukuje większości potrzebnych... bel wybory do PE (1) Po podliczeniu głosów przyjechała po dokumenty i po nas taksówka zamówiona z... Magdalena Bardzo dobra (1) Mieszkam w Gdyni ponad 20 lat i nigdy nie zawiodłam się na Urzędnikach... I.Gabrys
500+ (1) Beznadzieja UM Gdynia nie informuje mnie że zabiera 500+ na poczet długu za... NORMALNY Wszystko sprawnie. (1) Wszystko sprawnie i na temat. O niebo lepiej niż w Gdańsku. Kw Urząd Stanu Cywilnego-sala ślubów (1) Niedawno byłem zaproszony na śluby znajomych w Gdańsku i w Gdyni.No i... B.K. Referat Dowodów Osobistych (6) Chciałem wymienić dowód osobisty, mam zdjecie z wrzesnia 2013 a Panienka z... Piotr Niepełnosprawni (3) W sobotę 05.07.2014r.nieczynne jest stanowisko do obsługi... Aleksander rejestracja samochodu (1) byliśmy rejestrować z mężem samochód i ręce nam opadły jak panipoprosiła o... GH Jestem miło zaskoczona :-) (1) Po latach katorgi związanej z załatwianiem formalności w UM w Gdańsku... Już Gdynianka Prezydent i Wydział Spraw Społecznych (1) To co się dzieje w UM w Gdyni woła o pomstę, UM jako tako jest ok ale wydział... MM hałas na Pogórzu (2) Witam Proponuję przenieść treningi samolotów RED BUL z obszaru Pogórze nad... mieszkaniec Brawo! (2) Załatwianie spraw w UM Gdynia to czysta przyjemność. W krótkim okresie czasu... Roksana Akcja urzędu!!!! (1) W dniu dzisiejszym urząd miasta w Gdyni zorganizował "akcję społeczną" (jak... Piotr SUPER! (2) Rejestracja samochodu - 10 min. Szybko i sprawnie. :) Jak by wszystkie urzędy... Maja miło, sprawnie i szybko (2) Przeprowadziłam się z Gdańska do Gdyni i wymagało to załatwienia w UM kilku... gb Dzial dodatkow do czynszu (1) Gratuluję Prezydentowi Gdyni wspaniałej,serdecznej,życzliwej ,profesjonalnej... Mirek pomocna obsługa (1) Chciałbym podziękować pomocnym Paniom w obsłudze. Miałem zagmatwaną sprawę... Łukasz rejestracja przyczepki- banalik... (1) Super obsługa, wszystko sprawnie i szybko. Obsługiwany byłem przez panią... Jacek inni powinni sie uczyć (1) odkąd przeniosłam się do Gdyni przestalam rozumiec co znaczyproblem z... joanna