Magdalena - opinia (1) Realizacja usługi na wysokim poziomie, dbałość o najmniejsze szczegóły i... Magdalena Joanna i Marcin - opinia (1) Pan Zbyszek wykonywał w naszym nowo wybudowanym domu szereg prac związanych z... Joanna i Marcin Krystian - opinia (1) Witam Zacznę, od tego że jeżeli wybierzecie Pana Zbigniewa to macie pełen... Krystian
Krzysztof - opinia (1) Pan Zbigniew remontował mi mieszkanie od stanu deweloperskiego. Mimo... Krzysztof Grzegorz J. (51 lat) - opinia (1) Do kontaktu z Panem Zbyszkiem zachęciły mnie pozytywne komentarze w... Grzegorz J. (51 lat) Wojciech - opinia (1) Pan Zbyszek to prawdziwy fachowiec. Wykończył Nam mieszkanie w ekspresowym... Wojciech Laura - opinia (1) o Panu Zbyszku można napisać tylko jedno: profesjonalista! Takiego fachowca... Laura polecam (1) Wszystkie słowa, których użyję nie oddadzą w pełni profesjonalizmu, dbałości... Aneta polecam !!! (1) Polecam Pana Zbyszka. Można powiedzieć "mistrz kąta prostego" ;) Jesteśmy... Ula Szybko, sprawnie, rzetelnie ! (1) Szczerze polecam usługi pana Zbyszka. Osoba bardzo komunikatywna, słucha... Krzysztof Profesjonalizm (1) Jakość wykonywanych usług przez pana Zbyszka to profesjonalizm na wysokim... Rafał Świetny Fachowiec, Polecam Pana Zbyszka! (1) Pan Zbyszek jest perfekcjonistą w każdym calu. Idealnie wykończył mi... Rafał Szybko i dokładnie (1) Pan Zbyszek żadnej pracy sie nie boi! Polecam wszystkim którzy chca szybko i... Alicja Świetny fachowiec !!! (1) Nigdy bym nie pomyślała, że z wykończeniem mieszkania w stanie deweloperskim... Małgorzata Rzetelność i terminowość (1) Firmę Pana Zbigniewa cechuję pracowitość, sumienność, terminowość. Pan... Piotr Pan Zbyszek najlepszy fachowiec !! (1) Polecamy z całego serca Pana Zbyszka. Remont wykonany szybko , sprawnie , bez... Joanna Polecamy w 100%! (druga część opinii) (1) Pan Zbigniew jest najwyższej klasy fachowcem, który wykonuje remonty „jak dla... Ela i Mateusz POLECAMY W 100% !!! (1) W okresie sierpień – wrzesień mieliśmy przyjemność współpracować z Panem... Ela i Mateusz Remont Łazienki w Rusocinie (1) Szczerze polecam, gdyż już rzadko zdarzają się uczciwi i profesjonalni... Marta Dobrze i rzetelnie (1) Pan Zbyszek należy do coraz rzadziej spotykanych osób słownych, rzetelnych i... Miłosz