Mirosław K. - ocena (1) Pan Zbyszek ze swoją ekipą remontował u nas łazienkę, toaletę i przedpokój.... Mirosław K. Daniel B. - opinia (1) Firma Pana Zbyszka to bardzo profesjonalna ekipa remontowa, przeprowadziłem... Daniel B. Jan - opinia (1) W marcu pan Zbyszek robił u mnie dwie łazienki. Musiałem trochę poczekać aż... Jan
Irena - opinia (1) Witam firma budowlana Pana Zbyszka wykonuje remonty bardzo profesjonalnie.... Irena Ania - opinia (1) Firma Usługi Budowlane - Zbigniew Cieślik to profesjonalna ekipa remontowa,... Ania Aga - opinia (1) Z różnymi firmami przyszło mi pracować i nie zawsze byłam zadowolona, ale Pan... Aga Józef - opinia (1) Rzetelny, profesjonalny, miły kontakt, bardzo terminowy, pomocny. Jakość... Józef Aga i Przemek - opinia (1) Pan Zbigniew wykonał całość wykończenia naszego domu niezwykle sprawnie i... Aga i Przemek Ania i Krzysztof - opinia (1) Jeśli chcesz mieć święty spokój podczas remontu i chcesz mieć świadomość, że... Ania i Krzysztof Jan - opinia (1) Dosłownie fantastyczna ekipa! Wszelkie prace wykonane kompleksowo i bardzo... Jan Patryk - opinia (1) Gorąco polecam firmę Pana Zbyszka! Wszystkie prace wykonane bardzo starannie... Patryk Łukasz - opinia (1) Jeżeli zależy tobie na eleganckim wyniku remontu, oczekujesz profesjonalnych... Łukasz Dagmara - opinia (1) Polecam wszystkim usługi Pana Zbyszka! Profesjonalna usługa od pomocy w... Dagmara Magda - opinia (1) Polecam usługi budowlane Pana Zbyszka, drugi raz korzystaliśmy i się nie... Magda Beata - opinia (2) Współpraca z Firmą Pana Zbyszka Cieślika była to prawdziwa przyjemność i... Beata Patrycja i Paweł - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam usługi jakie oferuje Pan Zbigniew. Prace wykonane... Patrycja i Paweł Fabiola - opinia (1) To już drugie mieszkanie w rodzinie powierzone do wykończenia "pod klucz"... Fabiola Ela i Mateusz - opinia (1) Pan Zbyszek wykańczał kompleksowo nasz dom w 2017 r. Będąc bardzo zadowolonym... Ela i Mateusz Marta i Marek - opinia (1) Polecam z całego serca Pana Zbyszka! W dzisiejszych czasach ciężko o tak... Marta i Marek Agnieszka - opinia (1) Polecam szczerze wszystkim usługi u Pana Zbyszka. Jest osoba sumienna,uczciwa... Agnieszka