V Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdynia, Arendta Dickmana 14

Joan - opinia (1) Strata czasu na tą szkołę, odradzam bardzo Joan Zle (2) Okropna szkola. Najwieksza patologia chyba w trojmiescie. Jedynie dobrze... Effy Super szkoła (1) Polecam serdecznie, fajni ludzie i nauczyciele. XYZ
Polecam (2) Skończyłam piątkę 3 lata temu i polecam wszystkim, którzy planują tam iść.... absolwentka :) polecam (2) Szkola bardzo przyjemna, normalni nauczyciele, brak typowej patologii wsrod... Ja124 Ogólnie ok, tylko brakuje dr. Adamczyk (1) Szkoła bardzo straciła po zmianie dyrekcji, zostają doceniani nauczyciele,... Ruuuda Dementuje wszelkie negatywne opinie. (1) Jak wyżej. Jestem absolwentką tego liceum i po trzech latach nauki nie mogę... Absolwentka Ona - opinia (1) Kilka lat minęło po ukończeniu tej szkoły. Po mnie uczył się tam mój brat a... Ona Polecam! (2) Już jakiś czas temu skończyłam tę szkołę. Miałam opory przed pójściem do... Absolwentka Szkoła na 5 :) (1) Ukończyłam szkołę jakiśczas temu ale to były trzy najlepsze lata mojego życia... Absolwentka rewelka (1) chodze do tej szkoly dopiero od tego roku ... ale nie wyobrazam sobie teraz... uczennica Polecam :) (1) Ukończyłam tę szkołę w tym roku i szczerze mówiąc polecam ją tym, którzy... Niunia ... (1) generalnie tylko dwa słowa mozna powiedziec na temat tej szkoły ... : BARDZO... miszcz Najlepsza szkoła w Gdyni :) (1) Nie ma lepszej . Naprawde. Uwierzcie. DXRXX moja opinia (1) Świetna szkoła! Wyjątkowo mili ludzie, wspaniali nauczyciele (szczególnie... ktoś wybieram sie tam:) (1) po dniach otwartych szkole oceniam na: rewelacyjny:) D.