Piotr - ocena (1) super specjaliści, Piotr Monika Jaskulska - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, miłe panie weterynarz z cudownym podejściem do... Monika Jaskulska Krystyna z Farka - opinia (1) Bardzo miłe panie weterynarz.Chodze z moja Farką od paru lat.Za każdym razem... Krystyna z Farka
Zuzanna - opinia (1) Niesamowite panie lekarki, kompetentne i delikatne wobec zwierząt. Ceny... Zuzanna wolontariusz fundacji - opinia (1) Przychodnię znam od 4 lat. Doktor Sylwana jest bardzo kompetentnym lekarzem.... wolontariusz fundacji Joanna - opinia (1) Znakomita przychodnia. Pani Sylwana ma ogromne serce do zwierząt. Zawsze z... Joanna Lekarz rodzinny ;) (1) Lekarki w Vet Centrum znają swoich pacjentów, słuchają problemów i obaw... Asia Zaangażowane. (1) Na lepszego weterynarza nie mogłam trafić. Ba, nawet na dwie przesympatyczne... Fiona & Rektor Niestety (1) Niestety, ale w naszym przypadku historia nie zakonczyła sie pozytywnie.... Ola Najlepsi (1) Już dwukrotnie uratowali moją sunię Kaję bo było z nią krucho, w dodatku jest... Agnieszka Dr Eliza (1) Bardzo skrupulatna lekarka, nie lekceważy żadnych objawów - szuka, sprawdza i... Ajka Świetna obsługa oraz atmosfera! (1) Bardzo doceniamy z Dżekim miła atmosferę panującą w Przychodni. Panie doktor... Dżekisek Pelen szok - cenowy (1) W dniu dzisiejszym w trybie mega pilnym trafilem do tego gabinetu.... robert Polecam (1) Mogę szczerze polecić tę klinikę i pracujących tam lekarzy. Jeśli szukacie... A Magda - opinia (1) Jestem dumną posiadaczką owczarka niemieckiego,który ma 10 lat i ze względu... Magda Najlepszy adres w Gdyni (1) Mam 7 letnią suczkę beagla. Rok temu suczce na skutek dysplazji wyskoczyły 2... Anna Vet Centrum (1) Dr. Rogalska świetny fachowiec - szczerze polecam. zeplet