Villa Eva

Restauracje Hotele Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stefana Batorego 28B

Piotr - opinia (1) Miałem ogromna przyjemność uczestniczyć w przyjęciu komunijnymi mojej wnuczki... Piotr Gość komunijny - opinia (1) Kelnerki powolnie i opieszale obsługują gości. Jedzenie bardzo słabe.... Gość komunijny Agnieszka - opinia (2) Znakomite miejsce na organizację rodzinnych spotkań z przepyszną kuchnią,... Agnieszka
Jan - opinia (1) Gdzie na bal W ostatnich dniach spotkałem kilku znajomych, którzy - w... Jan Elżbieta i Edward - opinia (1) Przeżyliśmy wspaniały wieczór sylwestrowy w przemiłej atmosferze. Zadbali o... Elżbieta i Edward Smakosz - opinia (2) Znakomita restauracja, pyszne dania, profesjonalizm Smakosz Grzegorz Nakrajnik - opinia (1) Kolacja degustacyjna była doskonała , wina dobrane perfekcyjnie , widać i... Grzegorz Nakrajnik Ewelina - opinia (1) Jako matka panny młodej byłam w Villi Eva na weselu. O wyborze tego miejsca... Ewelina Małgorzatka - opinia (1) Jestem bardzo pod wrażeniem i to niezwykle pozytywnym. 14 lipca... Małgorzatka Eliza Wasiewicz - opinia (1) Gdy ktoś mnie pyta gdzie można zjeść polskie dania w miejscu gdzie jadają... Eliza Wasiewicz Ojciec panny młodej - opinia (1) Mimo, że podstawowe menu jest poprawne i smaczne, egzamin w postaci wesela i... Ojciec panny młodej Łukasz - opinia (1) Cudowne miejsce. Mieliśmy tam wesele i chrzciny dziecka. Niezwykle kameralna... Łukasz Polecam (1) W Villi Eva odbyła się komunia naszego dziecka. Polecam wszystkim. Nasi... gość 2 Urodziny naszego Synka (1) W sobotę 30 września organizowaliśmy urodziny naszemu synkowi. Jesteśmy pelni... Lucas Wesele w Villa Eva (1) Zorganizowaliśmy wesele w Villa Eva i to był trafny wybór. Wszyscy goście... Natalia Wyjątkowe miejsce (1) Znakomita atmosfera i klimat, które potrfili tu stworzyć przesympatyczni... Anna Przepyszne jedzenie i niespotykany klimat! (1) Polecam restaurację we Wrzeszczu na ul.Batorego. Wczoraj jedliśmy tam obiad ,... Łukasz Przyjazna bardzo dobra restauracja (2) Jako wieloletnia klientka restauracji, gospodarz i gość wielu... Hanna Gorąco polecam restaurację i hotel Villa Eva (1) Korzystaliśmy kilkukrotnie z pobytu w tym uroczym miejscu. Wysublimowane... Rafał Wspaniały Sylwester 2015 w hotelu Villa Eva (1) Tegorocznego Sylwestra miałem przyjemność spędzić w restauracji hotelu Villa... Marek