Viva La Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 49

Ola - opinia (1) Wspaniała pizza . Miejsce godne uwagi i zawsze odwiedzane przez nas gdy... Ola Magda - opinia (1) Pyszności, polecam serdecznie. Magda Mirek - opinia (1) Mam porównanie ze stolicy pizzy Neapolu... i to jest dokładnie to! Smak... Mirek
filip - opinia (1) bardzo dobre jedzenie, super obsługa i bardzo dobre ceny filip Aug. - opinia (1) Tylko viva la pizza uwielbiam zasiąść w tym lokalu przy pizzy i lemoniadzie,... Aug. Tomek - opinia (1) Powtarzalnie smacznie , milo szybko Tomek Oz - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie. Polecam Oz Jagoda - opinia (1) Pyszna pizza podstawą są oryginalne składniki mąka ,oliwa itp. Miła obsługa... Jagoda Hanna Leszczyńska-Radowska - opinia (1) Klimatycznie i bardzo smacznie Hanna Leszczyńska-Radowska Adam - opinia (1) Prawdziwa wloska pizza. Ciasto doskonale wyrobione do tego pięć opalany... Adam Jacek - opinia (1) Super Obsługa i jakość produktów Jacek Beata - opinia (1) Przepyszna pizza. Niesamowity smak i oryginalne dodatki. Mniam. Polecam:) Beata BD - opinia (1) Pizza i panini sztos! Polecam zjeść na miejscu BD Marcin - opinia (1) Pycha pizza. Moja ulubiona to Buffala Marcin M. - opinia (1) Najlepsza pizza na świecie. Ciasto, ilość i jakość składników idealne. Polecam. M. Anna - opinia (1) Moim zdaniem najlepsza pizzeria w Polsce! Z opinii znajomych wnoszę, że nie... Anna k.j. - opinia (1) Przepysznie. Dla mnie numer 1 w Gdyni. k.j. Julia - opinia (1) Jedna z najlepszych pizz jakie w życiu jadłam, smakuje jak prawdziwe Włochy :) Julia Aga - opinia (1) Wszystko rewelacyjne. To najlepsza pizza jaką jedlismy. Szkoda ze tak daleko... Aga Emkaem - opinia (1) Pyszna pizza! Nasze ulubione miejsce:) polecam:) a lemoniada z pizza to... Emkaem