Viva La Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 49

Karolina - opinia (1) Viva La Pizza nie zawodzi! Jedzenie jak zawsze przepyszne, znakomite ciasto i... Karolina Werka - opinia (1) Najlepsza picka prosto z pieca. Szybko i smacznie, włoskie składniki i pyszne... Werka malg - opinia (1) Najlepsza pizza z pieca opalanego drewnem! malg
Patka - opinia (1) Pizza jak we Włoszech z pieca opalanego drewnem. Do tego wino, włoska muzyka.... Patka Tom - opinia (1) Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza pizza w trójmieście. Jadam pizzę... Tom Karol - opinia (1) Świetne miejsce polecam z całego serca Karol Pestka - opinia (1) Niestety rozczarowanie. Zamowilismy pizze ktorej ciasto było tak bardzo... Pestka DomiB - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście! Na pewno wrócę DomiB Anna - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdyni Anna świetne miejsce (1) A przede wszystkim świetna pizza J. Świetna pizza (1) Rewelacyjna pizza neapolitanska Piotr Pizza slaba (1) Fajny wystroj z klimatem bardzo mila obsluga ale pizza b slaba. Ciasto za... Agnieszka Niedroga knajpka z dobra pizza. (1) Smaczne, duże salatki, bardzo dobra pizza we wloskim stylu (cieniutka prosto... Mewa Przepysznie! (1) Tę pizzerię odwiedziliśmy już kilka razy, wracając tam po mniej lub bardziej... Melania Najlepsza pizza na świecie! (1) Jak zwykle pizza, obsługa i klimat na najwyższym poziomie. Zaglądam tu od... M. stała klientka (1) dla mnie REWELACJA!!!!!! Małgosia Najlepsza pizza!!! (1) Jak dla mnie jest to najlepsza pizza z pieca opalanego drewnem - lepsza od... kasia93 Pierwszy, ale nie ostatni... (1) Jako rodowita mieszkanka Gdyni W KONCU odwiedzilam lokal o ktorym wczesniej... AniaAna Najlepsza pizza i lemoniada (1) Moja ulubiona pizzeria! Luźny klimat bez zadęcia, pyyyyyyszna pizza w... Nat miało być pysznie (1) Bylam w tym lokalu pierwszy raz, po tym jak od kilku dni " chodziła " za mną... autorka