Viva La Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 49

qwerty - ocena (1) Pizza, która nie jest pizzą, więc nie mogę polecić. qwerty Kacper - ocena (1) Pizza pyszna herbatka też fajny nastrój polecam i pozdrawiam Kacper DaRo - ocena (1) Bardzo smacznie (pizza, sałatka), bardzo miło. DaRo
anonimus - opinia (1) Najlepsza pizza neapoletańska z pieca opalanego drewnem. Polecam! anonimus Martyna - opinia (1) Generalnie nie polecam :( w ostatnim czasie bardzo straciło na jakości :( Martyna Kasia - opinia (1) Zamówiłam na wynos i przyszedł spalony suchy placek. Nigdy więcej. Kasia Piotr - opinia (1) Świetna pizza. Od zawsze. Ale gdzie podziała się włoska muzyka? Piotr Cesare - opinia (1) Fantastyczna pizza w stylu neapolitańskim - zdecydowanie najlepsza w... Cesare aGATA - opinia (1) jedna z najlepszych pizz w Gdyni! aGATA Andrzej - opinia (1) Pizza naprawdę najwyższej klasy. Miejsce urokliwe. Andrzej Krzysztof Matuszak - opinia (1) Wyjątkowy klimat, super lokalizacja, imponujący wybór dań, profesjonalna i... Krzysztof Matuszak Aleksandra - opinia (1) Pyszne jedzonko i przemiła obsługa. Serdecznie polecam. Aleksandra Danuta - opinia (1) Wspaniałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi, miła obsługa, wyśmienite... Danuta Dorota - opinia (1) Super miejsce. Pyszna pizza, polecam serdecznie Dorota Syla - opinia (1) Pyszna pizza, fajny wystrój, samorobna lemoniadka sztosik Syla Ann - opinia (1) Wszystko tak jak należy, smacznie przede wszystkim! Polecam i sama z chęcią... Ann drg322 - opinia (1) Jeszcze sie nie zawiodłem.Polecam. drg322 Bogdan - opinia (1) Pizza jak u mamy albo jak w Pizie Bogdan Nina - opinia (1) Zawsze wspaniała pizza, lemoniada i miła obsługa, kto wpadnie tam raz, nigdy... Nina Joanna - opinia (1) Polecam wszystkim znajomym, doskonale jedzenie :) Joanna