Na czekoladę i film (1) Warto się wybrać na film z filiżanką gorącej słodkiej czekolady. Klimatyczna... MG Bardzo fajnie (1) Naprawdę fajna i przyjemna kawiarnia. Żeby moja opinia nie była totalnie... Ona i On . (2) wystrój całkiem spoko - nawet przytulnie i miło. obsługa ok, pomysł z filmami... Adam
GORĄCO POLECAM (2) Klimatyczna knajpka z ciekawym menu i pomysłem na przyciągnięcie klienta... Aga Gorąco polecam! (2) Bardzo sympatyczne i klimatyczne miejsce, w którym można poczuć się... Dorota Joanna O. - opinia (1) bardzo klimatycznie, obsługa bardzo miła, świetny kącik filmowy, jedyne co... Joanna O. FANTASTYCZNY pomysł na kawiarnie (1) Trafiliśmy przypadkiem z grupą znajomych. Zachwyciliśmy się klimatem miejsca... Kasia za........... (1) Polecam Paweł Uwaga na groupony (4) Byłam z męzem w kawiarni aby wykorzystać kupon. Każde z nas miało swój, co... Paulina wspaniałe miejsce spotkań (1) polecam spotkanie w tej kawiarni, od pierwszego kontaktu - telefonicznego do... monika Gorąco Polecam (1) Witam przez przypadek odkryte miejsce a takie piękne, godne polecienia.Pyszna... Ania i znajomi Polecam! (1) Badzo dobra herbata Madagaskar, szarlotka z bitą i lodami : Matt Anita Witos - opinia (1) Bardzo miła atmosfera, obsługa, pyszna szarlotka, kawka, lody:), jest eż coś... Anita Witos