Zofia - opinia (1) Klimatyczna, przyjazna klientom kawiarnia. Świetna, kawa ,ciastka i - duży... Zofia Sero - opinia (3) obsługa w dniu wczorajszym była beznadziejna a Pan za ladą był tam za karę.... Sero Najlepsza (1) Świetne śniadania i bardzo dobra kawa! Szczególnie polecam kawę po... Gość
Polecam (1) Super kawiarnia, świetny wystrój, bardzo miła obsługa, kawa i ciasta bajka,... Jula To jest właśnie to! (2) Jeśli na kawę, to właśnie do Kadru! Duży wybór kaw i herbat - duży plus za... Herbaciana Daria Obowiązkowe miejsce na mapie Gdanska (1) To już nasza kolejna wizyta w Starym Kadrze. Świetne miejsce na randkę,... Michał Obowiązkowe miejsce na mapie Gdanska (1) To już nasza kolejna wizyta w Starym Kadrze. Świetne miejsce na randkę,... Michał Od zawsze mój faworyt (1) Jestem Gdańszczaninem od urodzenia. Byłem naprawdę w wielu miejscach. Jednak... Andrzej POLECAM!!! (1) Uwielbiam tą kawiarnie! ten klimat i tą kawę! Obowiązkowe miejsce na mapie... Magdalena Dla amatora słodkości i filmów (1) Bywam w Kadrze regularnie. Jak dotąd nigdy nie wyszłam niezadowolona. Ciasta... Agata R. Świetne miejsce (1) Świetna kawa, wspaniałe brownie z lodami. A teraz super kameralna sala kinowa... Piotr Polecam!! (1) Klimat i te filmy... Nie przychodźcie tutaj, więcej miejsca dzięki temu jest ;) Marko Alfred - opinia (1) Very nice place to be, only service could be more friendly. It look like they... Alfred Klimat! (1) Wspaniała obsługa, przepyszna herbata i nieziemskie brownie. Do tego... Natalia Nie polecam!!! (1) Bardzo nieprzyjemna i nieprofesjonalna obsługa, niestety z miłego wieczoru... Gosia kiepsko (1) obsługa klienta poziom zero. Nie polecam ja Warto korzystać (1) Nie pretensjonalnie filmowo , przyjaźnie , miło , komfortowo , tanio , dobre... Rafał Obsługa (1) Obsługa w dniu dzisiejszym zasługuje na naganę !!! Pani w niemiły sposób... Jarek W Unikatowe miejsce a z masą minusów (1) Od 1,5 roku bywam w Kadrze ze wzgl. na zamiłowanie do starych filmów.... Stała bywalczyni AiWoods - opinia (1) moje ulubione miejsce na Starym Mieście, zawsze się tam spotykam ze znajomymi... AiWoods