Michał - ocena (1) Klimatyczne miejsce z pyszną kawą. Warto spróbować też śniadań. Wracam tam z... Michał B. - ocena (1) Wspaniała atmosfera, świetne kawy , herbaty. Super obsługa. A na dodatek filmy. B. Ireneusz - ocena (1) Wyjątkowe miejsce . Ireneusz
Adamo - opinia (1) Bardzo klimatyczne miejsce, z pyszną kawą, wybitnymi ciastami i różnorodnymi... Adamo Piotr - opinia (1) Genialny klimat , pyszne ciasta i kawa . Wspaniała obsługa - miejsce godne... Piotr Miłośnik kawy - opinia (1) Bardzo klimatyczne miejsce z pyszną kawą Miłośnik kawy Dam - opinia (1) Uwielbiam klimat w tej kawiarnii. Kawa bardzo dobra, ciacha również! Dam Ig - opinia (1) Jedna z najlepszych kawiarni w Gdańsku, spróbujcie koniecznie pysznych ciast. Ig Staś - opinia (1) Najlepsza kawiarnia w Gdańsku. Uwielbiam kawę, ciacha i Karmela Staś Zofia Trębińska - Zieniuk - opinia (1) Lubię klimat tej kawiarni, dyskretne tło muzyczne, wpadam z przyjemnością na... Zofia Trębińska - Zieniuk muzyka - opinia (1) Graciarnia, duszno i ogólnie złe wrażenie muzyka Najlepsza (1) Świetne śniadania i bardzo dobra kawa! Szczególnie polecam kawę po... Gość Polecam (1) Super kawiarnia, świetny wystrój, bardzo miła obsługa, kawa i ciasta bajka,... Jula To jest właśnie to! (2) Jeśli na kawę, to właśnie do Kadru! Duży wybór kaw i herbat - duży plus za... Herbaciana Daria Obowiązkowe miejsce na mapie Gdanska (1) To już nasza kolejna wizyta w Starym Kadrze. Świetne miejsce na randkę,... Michał Obowiązkowe miejsce na mapie Gdanska (1) To już nasza kolejna wizyta w Starym Kadrze. Świetne miejsce na randkę,... Michał Od zawsze mój faworyt (1) Jestem Gdańszczaninem od urodzenia. Byłem naprawdę w wielu miejscach. Jednak... Andrzej POLECAM!!! (1) Uwielbiam tą kawiarnie! ten klimat i tą kawę! Obowiązkowe miejsce na mapie... Magdalena Dla amatora słodkości i filmów (1) Bywam w Kadrze regularnie. Jak dotąd nigdy nie wyszłam niezadowolona. Ciasta... Agata R. Świetne miejsce (1) Świetna kawa, wspaniałe brownie z lodami. A teraz super kameralna sala kinowa... Piotr