Polecam!! (1) Klimat i te filmy... Nie przychodźcie tutaj, więcej miejsca dzięki temu jest ;) Marko Alfred - opinia (1) Very nice place to be, only service could be more friendly. It look like they... Alfred Klimat! (1) Wspaniała obsługa, przepyszna herbata i nieziemskie brownie. Do tego... Natalia
Warto korzystać (1) Nie pretensjonalnie filmowo , przyjaźnie , miło , komfortowo , tanio , dobre... Rafał Obsługa (1) Obsługa w dniu dzisiejszym zasługuje na naganę !!! Pani w niemiły sposób... Jarek W Unikatowe miejsce a z masą minusów (1) Od 1,5 roku bywam w Kadrze ze wzgl. na zamiłowanie do starych filmów.... Stała bywalczyni AiWoods - opinia (1) moje ulubione miejsce na Starym Mieście, zawsze się tam spotykam ze znajomymi... AiWoods Hm... (1) Wczoraj byliśmy gośćmi niniejszej kawiarni. Zajęliśmy miejsce po prawej... Obserwator Klimat i atmosfera najlepsze w Gdańsku! (1) Jestem fanką tej kawiarni od ponad roku i polecam ją zdecydowanie każdemu,... Kazia Niesamowite miejsce. (1) Z narzeczoną poszukiwaliśmy miejsca, gdzie pod wieczór moglibyśmy się w miłej... Ramox nie kupuję. (1) Niby fajnie, niby retro-domowo, ale... jest dużo "ale". Po... Pauillac W sumie to mam mieszane uczucia (2) W sumie to mam dość mieszane uczucia. Ceny jak na centrum Gdańska są OK,... Beata wierna fanka (1) Najlepsza kawiarnia na każdą porę roku, a takiej obsługi to ze świecą szukać!:) Martys Klimatycznie i ....... (1) Klimatycznie i miło jak w domu. Hmmmm dziwne ale udało sie tej kawiarni... Sławek i Ania Bardzo fajnie ale... (2) Bardzo fajna kawiarnia, świtny wystrój i klimat. Lecz mam parę zastrzeżeń,... Patrycja Bywalczyni - opinia (1) Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, ciekawy wybór filmów, super... Bywalczyni miło, przytulnie, (1) z charakterem. Kawy, herbaty bardzo dobre, obsługa miłej pani również, ceny... Radek klimatyczne miejsce (2) Moja ulubiona kawiarnia. Jedyny mały minusik: w menu brakuje czegoś dla osób,... M. Spoko ale... (3) Całkiem smaczna kawa, bardzo miła obsługa, dość limitowany wybór piwa... ale... el santo jak w domu (1) Bardzo przytulna i urządzona ze smakiem kawiarnia. Ciekawe filmy, bardzo... margaretka