Super Uczelnia (1) Przez trzy lata nauki na tej Uczelni wyniosłem wiedzę, która teraz procentuje. Markus Bezpieczeństwo narodowe (zaocznie) zaczyna ktoś od października ? :-) (1) :-) ? Aga :-) Kiedy rozpoczęcie roku? (2) Mam pytanko, czy rok akademicki dla ludzi, którzy zaczynają dopiero teraz... Taka sobie Ja :)
zostań moim kumplem (1) ludzie szkoła rewelacyjna, wszystkiego co sobie życzy student tu otrzyma,... Jaśko Wędrowniczek Super szkoła , polecam wszystkim a najbardziej niezdecydowanym. (2) Polecam wszystkim, super szkoła w centrum Gdyni, miła atmosfera, naprawde... Student Mieszkania (1) Witam:) Pomoże mi ktoś...chodzi o mieszkania w Gdyni,jest dużo ofert do... galuś Spoko miejscówa do studiowania (4) ucze się tam 2 lata poznałam dzięki niej chłopaka i paru kochanków więc nie... Paulina Majewska UWAGA (1) jestem zachwycona podejściem profesjonalnym do studenta, już sama wizyta w... Kasia pozdrawiam dziekanat (6) Jestem absolwentem WSKS, a teraz wybieram sie na studia podyplomowe. Szukalem... macias zachwycona - opinia (3) Polecam. Bardzo miłe Panie w dziekanacie. Mili wykładowcy. zachwycona jak wyglada rekrutacja (6) rekrutacja trwa do 15 wrzesnia czy jak zloze dok koniec sierpnia poczatek... zalotka warto tu studiować (2) Uczelnia godna polecenia, miła atmosfera, również skorzystałem z oferty i... Alex Polecam z pełną odpowiedzialnością (1) Po pierwsze, szkoła mała, więc studenci są traktowani naprawdę wyjątkowo.... Ania mi się podoba (1) Bardzo mile panie z dziekanatu, fajni wykladowcy; szkola ma swoj klimat :D... miko miejsce (1) Szkoła bardzo fajna, tak jak pisano wczesniej atmosfera bardzo bardzo ok,... studencik Nic specjalnego (1) Niestety przyznaję, że uczelnia nie oferuje nic specjalnego. Jestem na 3... zawiedziona