Wasze ulubione maseczki do twarzy

Jakie są Wasze ulubione maseczki do twarzy? :-) Wolicie zmywalne czy na płachcie? Ja chyba te drugie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Uwaga , reklama nadciąga!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja ostatnio się polubiłam z maseczkami na płachcie :-) Zwłaszcza tymi, ze śluzem ślimaka. A ze zmywalnych do Ziaja z Glinką Szarą jest faworytem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam o tych maskach ze śluzem ślimaka, że ponoć dobre, ale sama nie próbowałam. Na serio się sprawdzają? Jakiej używasz konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbardziej chyba lubię tę maskę: https://www.notino.pl/petitfee/gold-snail-maska-hydrozelowa-o-intensywnym-dzialaniu-z-ekstraktem-ze-sluzu-slimaka/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jakoś nie mogę się przekona do tych w płachcie, albo nie używałam wystarczająco dobrej. Wole te zmywalne, bo po nich widzę jakieś efekty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio zastosowałam nowe maseczki z Bielenda Maska Power Wit. C. Są to nowe maseczki w płacie z serum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też z Bielendy mam maseczki obecnie ale z takiej nowej linii Crystal glow, mega sa. Mam akurat maseczke Citrine odswieżająco deteoksykująca z efektem shimmer. S,a to maseczki rozswietlające, skóra po niej jest wyraźnie gładka w dotyku i pięknie rozświetlona. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w płachcie nie lubię, a z masek to chyba tylko glinka zielona, inne to mi żadnych efektów nie dają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje http://www.k2lider.pl/wybor-koreanskich-maseczek/ efekt jest fantastyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja must have to Maseczka z Acerolą - widać tuz po zdjęciu niesamowity efekt wygładzenia i spłycenia zmarszczek, po prostu ją ubóstwiam !!! Miałąm bardzo suchą skórę, wysouszona po lecie i chyba po covid i ta maseczka mi ją naprawiła dosłownie. Polecam bardzo, do kupienia w sklepie Pachnąca Kraina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maseczki z bielendy seria sensory mask są boskie !! Nie sa drogie ale ich dzialanie jest rewelacyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsze slysze o tych maseczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo to chyba nowosc jest ale jak ich nie trafisz nigdzie to kup inne, bielenda ma duzy wybor https://www.notino.pl/search.asp?exps=bielenda%20sensory%20mask i fajne ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...