Niezgadzam sie z "Stała Klienta A." (1) Uważam, że Pani bardzo nie w porządku ocenia Tą Panią. Ponadto nie wiem, czy... Zadowolona Klientka M. Pani w kwiecie wieku wszystko psuje. (1) Generlanie salon przyjemny i mam tam ulubiona fryzjerkę która potrafi dobrać... Stała Klientka A. NIE POLECAM (1) byłam w tym salonie kilka razy zawsze zachwycona bo moją fryzjerką była... zuzanna
Świetny zakład - polecam! (1) Profesjonalna obsługa, dobre kosmetyki. Korzystam z ich usług od ok. 10 lat i... Gosia I. - opinia (1) Bylam w tym zakladzie fryzjerskim ostatni raz .Obcinala mi wlosy niejaka p... I. Rewelacja!!! (1) Pani Marzena jest jedna z najlepszych fryzjerek u ktorej bylam.Bardzo... Ktos fajny-Wy wiecie kto! tragedia (1) bylam wczoraj u fryzjera w tym cudownym salonie. okropnosc, panienka M.... anka Nie polecam A. ani K. (1) Pani A. jest nieskupiona, jakoś trudno jest jej się rozstać z telefonem... Anka Plka - opinia (1) frzyjerzy troszke mało skupieni, najlepsza-honorata, generalnie nie jest źle... Plka słabo (1) poszłam tam niedawno, wiedziona chęcią zmiany, ale pani, która mnie strzygła... marika