Wenus

Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Morenowe Wzgórze 4

masakryczny salon (7) Chcialabym przestrzec przed korzystaniem z uslug tego salonu osob zwabionych... Nowa Kosmetyczka (1) Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta pani kosmetyczka. Zabiegi wykonuje... Teresa TRAGEDIA (2) NIE POLECAM TEGO SALONU NIKOMU!! Zawsze chodzę do innego salonu z moim... P
Polecam (1) Korzystałam z oferty ktora była umieszczona na gruponie, jak dla mnie było... krysia Polecam :) (1) Jeśli strzyżenie to tylko u Pani Gosi :) Profesjonalnie i zawsze bardzo... Mariusz Piękne paznokcie !!! (1) Przy okazji wizyty u fryzjera zrobiłam sobie nowe paznokcie i jestem naprawdę... Lena Super :) (1) Odwiedziałm studio za namową przyjaciółki, która jest klientką Pani Kasi i... Lena polecam!!! (1) serdecznie polecam panią Kasię, która ma fach w ręku. miła,... monika Polecam (1) A ja tam jestem bardzo zadowolona. Ponieważ mam krótkie wlosy, często chodzę... MM brudno (9) skorzystałam z manicure z (Groupon) 1. TAŚMÓWKA - zamieniałam się miejscami z... ola ZADOWOLONA (1) Trafiłam do Pani Ani kosmetyczki po zakupie kuponu na gruperze,I muszę... MARZENA TYLKO PANI KASIA (1) KORZYSTALAM Z USLUG PANI KASI ODKAD ZACZELA PRACE W WENUSIE I JESTEM BARDZO... JOLA odradzam (2) kupowania kuponow do tej firmy.Brak kontaktu.Tel.stacjonarny w dodadku albo... Mirosława polecam (1) to była moja druga wizyta w tym salonie. Pierwsza była jakoś w wakacje z... Nulka ok (1) Witam kupiłam grupon dotyczący fryzjera w tym salonie, jeżeli chodzi o termin... Hairstrairka Brudno i brak sterylnych narzędzi (2) Byłam w tym salonie ponieważ kupiłam ofertę na gruponie. Niestety nie... Majeczka niezadowolona (1) Korzystałam z kuponu groupona, jedyne z czego byłam zadowolona i co mi się... klientka Niestety się zawiodłam (1) Jakiś czas temu wykupiła kupon na gruponie na regeneracje. Wszystko... a KLIENTKA Z GROUPON (2) na szczęście przed wizyta nie czytałam wcześniejszej opinii, bo pewnie bym... Dominika Jak zawsze fachowo :) (1) Od lat korzystam z usług Pani Moniki i zawsze wychodzę zadowolona. Tym razem... Kasia