Konserwacja systemu 3 (1) q próba Koserwacja systemu 2 (1) q próba Konserwacja systemu (1) SSS próba
Próba (1) 6 próba 5 (1) 5 5 4 (1) 4 4 3 (1) 3 3 2 (1) 2 2 1 (1) 1 1 gdzie nauki szybko i sprawnie (5) kto z was wie gdzie można sprawnie i bez zbędnych ceregieli odbyc nauki... andzia Nauki przedmałżeńskie (4) Czy możecie mi podać, gdzie odbywają się nauki przedmałżeńskie? Ale chodzi mi... Gosia_M Czy można ominąć nauki? (1) Czy ktoś ma jakiś pomysł, by tego uniknąć. Rak nauki (5) Czy ktos wie gdzie udzielane są nauki w weekend, prosze o pomoc. Ela dwie druhny? (8) moja pani ma dylemat..czy mozna miec dwie druhny i np jednego swiadka..lub... Czarodziej wieczor (6) prosze o sprawdzone sposoby na wieczor panienski :) maja Gdzie można wynająć Karetę do ślubu? (1) To jest moje pytanie jw. Zbik taniej (6) ładnie jest tam ale drogo jak na moją kieszeń moze macie coś taniej? Ela Poszukuję zespół do kościoła! (5) Poszukóję zespół do kościoła, szukam takiego zespołu aby posiadał panią... justyna co za idiota? (11) Co za idiota wpisuje odpowiedzi pod wszystkimi tematami o treści " ..." albo... grypin AGRO (5) od pewnego czasu rozglądamy sie za czyms niebanalnym i nie drogim na nasza... mka