Whiskey On The Rocks

Restauracje Puby Drink Bary

Gdańsk, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31

Mike - ocena (1) Najlepsza restauracja Amerykańska w Trójmieście. Ceny delikatnie wygórowane,... Mike Pasi - ocena (1) Niska jakość jedzenia. Pasi maciej - ocena (1) drożyzna!!!! Do tego towarzystwo...Co najmniej średnie. maciej
Inka - opinia (1) Atmosfera super, jedzenie ciężkostrawne (odchorowałam). Inka Xyz - opinia (1) Brak dobrej wentylacji, w środku duszno i czuć zapach dymu z kuchni, Tatar... Xyz Ewelina - opinia (1) Najlepszy stek jakiego jedliśmy! Świetna obsługa. Każde danie było z... Ewelina Typ - opinia (1) Fajna miejscówka, dobry jabłecznik. Typ Kamil - opinia (1) Lokal ma słabą wentylację, na dworze i w środku czuć kuchnię i łatwo tym... Kamil Seba - opinia (1) No cóż nie tego się spodziewałem... lokal przeciętny prawie pusto... to też... Seba Kriss - opinia (1) la petarda:) , udka z kurczaka, żeberka, burger no i Jack on the rocks Kriss Zdecydowania perełka wśród sopockich lokali! (1) Zarówno potrawy, jak i słynne jary są znakomite. Nigdy wcześniej nie jadłam... Ania super miejsce w centrum Sopotu serdecznie polecam (1) Chciałabym wszystkim polecić Whiskey On The Rocks Wspaniałe miejsce w samym... klientka