Kasia - opinia (1) Bardzo przyjemne miejsce na kawę i chwilę relaksu. Kasia Czuć klimat Włoch (1) Wspaniałe miejsce. Przemiła i kompetentna obsługa, prawdziwie włoskie... Paulina Marta - opinia (1) Wspaniale miejsce, super muzyka. Lokal, w którym można się zrelaksować, a... Marta
Arturo - opinia (1) Niesamowite miejsce !!! Polecam wszystkim!!! Wloskie wina ,aperitivo italiano... Arturo Bardzo fajny i przyjemny lokal (1) Super klimat ,obsługa fantastyczni wlasciciele. Lokal na poziomie :) Gość:) Świetne miejsce (1) Bywam kiedy tylko mogę, i dla przemiłej obsługi, i dla znakomitej kawy. Krzysiek Miejsce na spotkanie (1) Bardzo miły bar z winami i smacznym jedzeniem .Polecam grzane wino pychota z... Kamelia74 Polecam (1) Miło, sympatycznie i klimatycznie :) k8 Super:) (1) Pyszne Herbaty i Kawy . Bardzo klimatyczne miejsce. Idealne na spędzenie... Gość Klimatycznie, pysznie i nastrojowo :-) (1) Byliśmy w Nievinnie z większą grupą znajomych. Bardzo duży wybór win, od... Emilia Kiedyś (1) Kiedys było całkiem, całkiem.... Od jakiegoś czasu jest tragedia. Kilka... Rokko Ogromny niesmak ... (1) Szczerze nie polecam, wybrałem się dziś na kawę i ciastko do owej kawiarnie,... Kornel D Miejsce gdzie można się zrelaksować:) (1) Byłam w Jahmajce na Przymorzu już kilka razy. Pani, która nas obsługiwała... Kitorita Bardzo klimatyczna herbaciarnia ! (1) Obsługa bardzo miła, pomocna, menu rozbudowane, ceny bardzo przystępne.... Ola Potrawy wspaniałe, koncerty cudowne (1) Już po raz kolejny byliśmy na koncercie w LaLaLa tym razwm Marcina... margaretka Super! Gorąco polecam! (1) Wspaniałe miejsce - jedyne w swoim rodzaju! Diana Świetne miejsce na wino i odetchnięcie od biegu życia (1) Przez przypadek zaszliśmy ze znajomymi i super. Obsłużył nas właściciel Pan... BartekZa NXO W sumie na plus (2) Lokal całkiem miły, spory asortyment, obsługa w miarę miła i pomocna. Może... Kasia yerba mate :) (1) przesympatyczne miejsce, w którym mozna leniwie popijać mate :), pani... majka PERFEKCJA! (1) Klimat wspaniały , atmosfera która tam panuje to cos niesamowitego ;) .... Kasia