świetne miejsce (1) Super miejsce na spotkania ze znajomymi, randki, czy po prostu żeby się... Aga jedzenie pyszne, wystrój średni, pani manager zniechęca:( (1) W ubiegłym miesiącu wybrałam się tam ze swoją przyjaciółką. Jedzenie... TLKA Komunia 20.05.2012 (1) 20.05.2012 odbyła się komunia mojej córeczki właśnie w restauracji" La La... Zina Mohammad
Polecam (1) polecam każdemu, kto lubi dobre wino i smaczne jedzenie, byłam na kilku... Iza Alma + Festus + Cyrano & Roxana + Davidoff Lounge in One :D (1) Jeśli chce Kupić Wino w sklepowych cenach i do tego mieć fantastyczną pomoc... Szaibot Piekne Miejsce (2) Piekne Miejsce michał Naprawdę warto wpaść do Lalala (1) Bardzo polecam wizytę w Lalala. Mają bardzo ciekawe menu. Polecam owoce... Ann Cudowne miejsce z fantastycznym klimatem! REWELACJA! (1) POLECAM Z CAŁEGO SERCA! VS Anna - opinia (1) Nie wierzę, że w Trójmieście można zjeść gdziekolwiek lepiej przyrządzone... Anna Jezu jakie fajne miejsce!!! (1) Zajrzeliśmy do tego wine-baru przypadkiem, czekając na Starówce na noc... Marcin zdecydowanie polecam (1) ciekawe jedzonko, wyśmienita kawa!!, na winie się nie znam, nocleg odlotowy a... wszyscy mnie znają W ramach odpowiedzi na "Degustacja win z Francji" (1) Nie do końca zgadzam się, że była porażka tym bardziej nieporozumienie.... Helicopter Ben aka B52 Degustacja win z Francji (1) Byłam wczoraj na degustacji win francuskich i była to niestety całkowita... Jolanta Kowalska Przerost formy nad treścią (2) Otwarte drzwi zapaowiadają, że mamy okazję wejść do winiarni, która oprócz... Mieszkaniec Gdańska Gorąco Polecam !!! (1) Polecam. Byłem bardzo zaskoczony dostępnością win które żadko widuje na... Paweł z Gdyni Doskonałość (2) To wyjątkowe miejsce dla... wyjątkowych ludzi :-) nightlight Winiarnia u Pani Liljany (1) spokojna miła atmosfera , jak w domu, wybór bardzo fajny, ceny przystępne,... przemek Polecam wieczory - degustacje win (1) Naprawde fajny klimacik, jedzonko dobre, szczerze polecam. Troche tylko... Nat Podziękowanie dla obsługi i szefa kuchni! (1) Witam serdecznie. Pragnę podziękować całej obsłudze Cyrano&Roxane za... Dobrze nakarmione małżeństwo Polecam wszystkim - urocze miejsce. (1) Przesympatyczny lokal z bardzo miłą obsługą - gospodarz Marc osobiście dba o... Ewa Kąkol