Biblioteka Manhattan

Biblioteki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Tetesznik - opinia (2) Wszystko ładnie pięknie, tylko czemu tak okrutnie zimno?... Tetesznik poziom wypożyczania książek SUPER profesjonalny (2) 19.czerwiec 2017 informatyk zagadnięty o problem wylogowania sie z... Daniel Kalinski Zbiory - tak; obsługa - niekoniecznie (1) Filia posiada dobre zbiory i szybko udostępnia nowości; wystrój jest dość... Patrycja
polecam (1) Fajna, nowoczesna biblioteka, z przyzwoitą ofertą nowości oraz z możliwością... alex rozczarowanie (1) Biblioteka prezentuje sie bardzo dobrze każdy może tam znaleźć ksiażke dla... kania Rozczarowanie (3) Dobre i złe strony tego miejsca. Na początek o tych dobrych, podoba mi się to... Anonimowy naprawdę nieźle (1) ta biblioteka jest stworzona dla każdego. można szybko załatwić to co się... zadowolona Tomasz - opinia (2) Z biblioteki robi się ostatnio noclegownia dla bezdomnych. Dzisiaj miałem... Tomasz wielce rozczarowana (1) ostatnio byłam w tej bibliotece i pomimo że z zewnątrz wygląda całkiem... obserwatorka Bardzo nietypowa biblioteka!!!! :) (1) Po pierwszej wizycie duże pozytywne zaskoczenie!!!! świetny pomysł z placem... b.