Krzysztof - opinia (1) Smaczne Teriyaki, na pewno tam wrócę :) Krzysztof Misza - opinia (1) Bardzo niemiły dostawca, który odebrał mi apetyt. Czas oczekiwania na... Misza Paweł - opinia (1) Wszystko to co lubie w azjatyckiej kuchni. Paweł
Traktor - opinia (1) Mega jest to jedzonko!!!!!!!!!! Traktor Aga - opinia (1) Niestety, to było najgorsze azjatyckie jedzenie jakie przyszło nam zjeść.... Aga Wojciech - opinia (1) Czekaliśmy 1,5 h na coś co było najgorszym azjatyckim jedzeniem w moim życiu.... Wojciech nie polecam (1) zamówienie nie zrealizowane, do zwrotu pieniędzy też się nie kwapią póki co.... Autor Maciej - opinia (1) Jedzenie mają dobre, ale organizacyjnie restauracja leży. Albo zapomną dodać... Maciej Marzena - opinia (1) Jedzenie smaczne i miła atmosfera w lolalu. Polecam Marzena Chemia (1) Nie polecam !!! Potrawa Teriyaki wygląda jak smoła i też tak smakuje. Smakuje... Mat 3 godziny - czas oczekiwania (1) Dokładnie o h15:09 zamówiliśmy jedzenie przez stronę wokbar -www. Jest... Magdalena Człowiek czeka 2h na dostawe tu takie rozczarowanie (1) Dodatkowo 4zlza wołowinę,otrzymalam danie z wieprzowina. Danie było bardzo... Wioletta Polecam zamawianie, ale w lokalu. (1) Polecam mierzyć siły na zamiary. Cotygodniowe lekcje kultury także nie... Do. zdegustowani (1) Zamawialiśmy na pyszne.pl. Spóźnili się 1 godz. czyli 2,5 oczekiwania na... MA Super!! (1) Pyszne jedzenie w przystępnej cenie. Polecam sataya - niebo w gębie. Jaga najs ! (1) mamy problem z odroznieniem kurczaka od swini ;) ale to juz nasze... Damian Można znaleźć lepsze miejsce (1) Jedzenie dobre, porcje w porządku, ceny też zachęcające. Jednak 2 godziny... EM Jedzenie dobre, ale na dowóz to tragedia... (1) Na dostawę jedzenia czekaliśmy 3 godziny! Na szczęście danie obroniło się... Poniteks Smaczne (1) Jedzenie smaczne, porcje bardzo przyzwoite, szczegolnie biorac pod uwage... Piotr jest super (1) wprawdzie jem tu tylko wołowinę więc co do reszty nie mam zdania ale jestem... Krzysiek