Wózek MIKADO BOSTON

Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

O jak fajnie już nie mogę się doczekać zdjęć :) zanim będę zamawiała wozidło będę wiedziała już wszystko :) dzięki Wam Kochane. Teraz jeszcze czekamy na relacje z wojaży w terenie :) Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

nie dopłacałam nic za moje "specjalne" zamówienie:). mam nadzieję, że połączenie kolorów w ten sposób będzie dobrze wyglądało. jak tylko wózeczek do mnie dotrze zrobię fotki i wstawię:). pozdrowionka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

o kurde renia super pomysł miałaś !! Ja nawet nie wpadłam na taki, a rzeczywiście może lepiej wyglądać z tym turkusowym dodatkowym pasem. No ale nic to, już nie cofne czasu. Mam nadzieję ,że ten który jest będzie mi się podobać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

fajnie, że realizują takie specjalne zamówienia:) a dopłacałaś coś za ten turkus dodatkowy?
mi się kurcze marzy czarny w białe groszki, ale to już chyba nie wchodzi w grę:) bo turkus to mają, wystarczy zamienić materiały w odpowiednim miejscu, a tutaj to zupełnie inny wzór:)
pozdrowienia dziewczyny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

DZIĘKI! SAMA JESTEM BARDZO CIEKAWA CZY NIE PRZEKOMBINOWAŁAM:). CZEKAM NA FOTKI TWOJEGO WÓZIA, MIEJMY NADZIEJĘ ŻE KURIER W KOŃCU DOTRZE))).
POZDRÓWKI!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Renia, ale super pomysł z tym turkusowym pasem:) ciekawa jestem jak to będzie wyglądać:)
ja mam turkus standardowy i bardzo się tej czerni boję:) już nie chcę pisać, że jutro pokażę, bo a nóż znów coś będzie nie tak:) ech ja to mam zawsze takie szczęście do kurierów, poczty itp:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

CZEŚĆ DZIEWCZYNY!
JA ZAMÓWIŁAM TURKUS Z CZERNIĄ, Z TYM ŻE W DOLNEJ CZĘŚCI GONDOLI, POD TYM BIAŁYM PASKIEM WYBRAŁAM KOLOR TURKUSOWY ZAMIAST CZARNEGO:). W ZWIĄZKU Z TYM POINFORMOWANO MNIE, ŻE TO BĘDZIE SPECJALNE ZAMÓWIENIE I ŻE TROCHĘ DŁUŻEJ POTRWA, GÓRA DO DWÓCH TYGODNI. ZARAZ BĘDĘ PISAĆ DO P. KRZYSZTOFA JAK IM IDZIE:). TEŻ MI SIĘ TAK BARDZO NIE SPIESZY, BO TERMIN TAK JAK TY MONIU MAM NA PAŹDZIERNIK NO ALE JUŻ CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ TEN WÓZECZEK W REALU, HI HI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

właśnie się dowiedziałam od Pana Krzysztofa, że wózek będzie jutro, bo cos kurier pobłądził:/ mieszkam na nowym osiedlu, pewnie stał pod zamykaną bramą, nie wiedział jak wejść, bo domofon tam jeszcze nie podłączony i po prostu zawrócił:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

widzę, że nasz turkus zrobił się modny:) hmm myslę, że całego turkusowego to oni nie mieli w ofercie, przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałam...
a ja właśnie miałam Ci Gosiu pisać, że skoro tyle turkusów, to może Ty finalnie w krzyżyki uderzysz:) ciężko przewidzieć jaki to ten róż w krzyżykach, może nawet tak blady, że niewidoczny...
no nic ja czekam na dostawę i przekażę wrażenia z realu:)
zobaczymy jaka jest ta czerń przy turkusie, to może łatwiej będzie zaprognozować wygląd całego czarnego:)
co do laktacji, no to trzymam kciuki, żeby wszystko wróciło do normy:) a przestrogi biorę sobie do serca:)

Reniu ja tydzień temu zamawiałam, to Pan Krzysztof pytał na kiedy potrzebuję wózek, chyba w Twoim przypadku o to samo chodziło. w sumie mi się nie pali, bo lokatorka oczekiwana w październiku, ale też chciałam te zdjęcia porobić, żeby inni zobaczyli i decyzję podjęli:) jutro wyjeżdżam na parę dni, więc miałam opcję albo dziś, albo już całkiem we wrześniu, więc zdecydowałam że dziś:) czyli minium to chyba tak plus minus tydzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu najważniejsze że z Fifim wszystko dobrze !!! A laktacja może się jeszcze odbuduje jak się przysiądziesz i zadbasz :)

renia ja czekałam coś koło 5 dni i mi żadnego terminu dostawy nie kazał Pan Krzysztof określać.. Ale czy Ty zamawiasz sam turkus? czy turkus z czernią? Bo ja zamawiałam ten drugi i wcześniej Pan Krzysztof mi napisał że na ten kolor czeka się trochę dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

przepraszam ze sie nie odzywam, ale mialam troche roboty (niestety, macierzynskiego niet). Chwilowo czarny w krzyzyki, czyli szary w kwiatki, mi przeszedl. A to dlatego, ze zobaczylam wczoraj maclarena z jasnym rozem - i pomyslalam, jakze stereotypowo, sliczny, ale przeciez mam chlopaka. Wiec moze jednak jestem bardziej podatna na odwieczny podzial kolorow miedzy plci niz jeszcze niedawno deklarowalam :)

tak wiec do gry wraca turkus (niecierpliwie czekam na pierwsze fotki i wrazenia), czarny i tak jeszcze opcjonalnie dopuszczam czerwien - o ile Pan Krzysztof nieoceniony potwierdzi, ze to jakas nowa czerwien, a nie ta jasna wisnia...

Fil spoko na razie, choc na glodzie minimum do niedzieli - pielegniarki mowia, ze dzis sie zacznie kryzys glodowy... z niefajnosci - przez ten wyjazd do Gdyni, plus praca i kilka nieprzespanych nocy siadla mi cala laktacja. Udoic 50ml mleka co 3h graniczy z cudem, a wczesniej stowke sciagalam na luziku :( tak wiec dziewczynki, nauczka - dbac o sen, wypoczynek i dobre odzywianie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam,też dzisiaj zamówiłam turkusowego Bostona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam Wszystkich! Jestem kolejną "ofiarą" firmy Mikado:))). Również zamówiłam wózek city car turkusowy. B___R, jak długo czekałaś na swój wózeczek? Czy Pan Krzysztof także kazał Ci określić termin dostawy, bo dla mnie powiedział żebym tak trzy dni przed wybranym przeze mnie terminem dostawy wysłała im e-maila.
Pozdrowionka i buziole dla Filipka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Witam !!! Dobrze ,że operacja się udała !!!!

A ja właśnie dostałam telefon od znajomego, że wózeczek już doszedł :) Niestety nie udało mi się go namówić na zrobienie zdjęć, więc monia czekam na Twoje zdjęcia !!!

Pozdrawiam Was dziewczynki !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu super czytać, że Fifi już po operacji, ech tylko żebyś zdążyla wózek zamówić zanim do domu wróci:)
dziewczyny, chyba wszędzie taki urodzaj:) właśnie byłam w rodzinnym mieście parę dni u mamy- na jej piętrze na 3 mieszkania, jest dwoje "tegoroczniaków" moja będzie trzecia:) wprawdzie "dojeżdżająca" no, ale zawsze będzie miała się z kim bawić hihi:)
a u nas na osiedlu się roi od wózków, drzwi obok sąsiadka też jest w dwupaku:) niestety my nie mamy piwnicy i będziemy pewnie wózek w domu trzymać, problemu z dźwiganiem nie będzie, bo parter, no ale miejsca za dużo nie ma...
no to jak nic się nie opóźni, to we środę zobaczę turkus w realu:) choć jak poczytałam o tych krzyżykach to zaciekawiły mnie:) może dobrze, że złożyłam zamówienie wcześniej, bo znów bym myślała tydzień, a w końcu to "tylko" wózek:) i tak najważniejszy będzie wkład:)
pozdrówki dla forumowiczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

~ Oli - z tego co widziałam jedna z sąsiadek (z parteru) trzyma wózek w zamykanym korytarzu z 3 suszarniami - w piwnicy :)

druga sąsiadka - z 3 piętra - ma wózek spacerówkę i trzyma go na półpiętrze (między 2 a 3p)

trzecia jeszcze nie rozpakowana - termin ma jakoś tak na dniach ;) (z parteru - więc pewnie będzie trzymała w piwnicy lub koło piwnicy)


no i na końcu będę ja :) w razie czego obstawię półpiętro między parterem a 1p ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

wychodzimy na ostatnią prostą :) operację w sensie technicznym się udała,efekty obaczymy za 10 dni, gdy znów zacznie jeść mleko, teraz 10 dni na czczo na gojenie ran... i chodzenie po ścianach z głodu. Na razie jednak ciągle w narkozie i pod respiratorem na pooperacyjnym. Odwiedziny tam są na chwilę, a Glutek i tak śpi, więc wykorzystałam okazję i przyjechałam na weekend do Gdyni, do Starszaka. Ale mam robotę na głowie (niestety, nie mam macierzyńskiego i muszę od czasu do czasu przysiąść fałdów), więc zamiast odsypiać właśnie włączyłam kompa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Gosiu jak Filipek ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

O jeny! Agusia jak Wy sobie dacie radę... 4 wózki na jednej klatce? :) Ale urodzaj. Przynajmniej będzie Wam wesoło.
Dzięki za info, czyli nie wolno słuchać sprzedawców. Ale pomysł z samochodem na sam stelaż jest dobry-dzięki.

Anessa w Łodzi w sklepie dystrybutora jest Twój wózek - uwaga w wersji Plus, nie na polski rynek ??? Prezentuje się ślicznie! Wcale nie masz za dużo kółeczek, jest śliczny:)
W wersji city car mój mąż zwrócił uwagę na to, że w wersji spacerowej wystają z przodu po bokach siedziska taki dwa "bolce", czy one nie będą stwarzać zagrożenia dla maluszka? Co o tym myślicie?

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wózek MIKADO BOSTON

Oli - w instrukcji do Bostona jest napisane żeby nie jeździć po schodach :P
(nie mogę teraz znaleźć)


też będziemy mieszkać na 4p bez windy :) albo wózek będę zostawiała w piwnicy (przeprowadzamy się do mojej Mamy i tam jest "normalna" piwnica, bez pijaków itp.) albo w aucie :) ewentualnie na klatce :) (w tym roku na 15 mieszkań będą 4 wózki z niemowlakami)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Dr Kijuć czy to dobry lekarz? (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o nim? Wiem, że tylko do niego w LX na następny tydzień jest dużo wolnych terminów,...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...