Marzenna - opinia (1) Szybko, punktualnie i bezproblemowo pomimo ze usuluga wykonana w niedziele Marzenna Piotr - opinia (1) Naprawa opony gość na poziomie konkretny punktualny polecam jeżeli masz... Piotr Super serwis, szybko i kompleksowo (1) Pan zapytał jaki rozmiar opony i po 15 min był na miejscu. Sprawnie ściągnął... Enka
Punktualnie i sprawnie (1) Bardzo sprawnie przeprowadzona usługa zmiany kół. Usunieto w mgnieniu oka... Jacek Wymiana opony (2) Sytuacja awaryjna, guz na kole ( moglam dojechac do wulkanizacji ale sie... Blondynka szału nie ma ... (1) opona naprawiona na chwile pół dnia opona trzymała ... udałem się na... polonez caro Zadowolony klient! (1) Potrzebowalem pewnej i szybkiej wymiany opon. Lepiej trafic nie moglem. Przy... Dawid Polecam! (1) Szybka i profesjonalna obsługa. Polecam Jakub Pięknie (2) Usługa całkiem ale kultury osobistej brak Pozdrawiam znajomych którzy... Alicja Poelcam (1) Szybko i fachowo rozwiązali problem, cena mogłaby być niższa ale nie jest aż... stefaniak stały klient 6/6 poleca (1) Zdarzyło mi się korzystać z usług firmy już kilka razy wypadałoby zostawić w... Gacek Szybko i tanio (1) Z tą firmą nie ma sytuacji beznadziejnej, są przygotowani chyba na wszystko.... Michał Przebita opona (1) Szybki dojazd naprawa Godna polecenia firma Mirka Szybka naprawa kapcia (1) Szybki dojazd jak i sprawna ekipa Zakład godny polecenia Artur Przy takiej robocie tylko ocena 6 :D (2) Kiedys złapanie gumy na obwodnicy to był koniec swiata dzisiaj łapie za... Tomek BARDZO DOBRA MARKA (2) Niejednokrotnie korzystalem z uslug FAST GUM i nie zawiodlem sie ani troche,... TRENER Tylko oni dali radę! (2) Auto zakopane w błocie! I do tego kapeć. Przyjechali pomogli z kołem i... Marco Fastgum - Pełen profesjonalizm (1) Pracę wykonać szybko potrafi wielu. Szybko i profesjonalnie potrafi tylko... Pan B Szybko i z dojazdem w miejsce awarii. (1) Po przebiciu opony wykonałem telefon do panów z mobilnego serwisu opon i... Szymek