Polecam (1) Bardzo dobry poziom z matematyki, świetne przygotowanie do matury. Gorzej z... IMO ja - opinia (1) tylko narzekacie a szkoła jest spoko tylko co nie którzy nie potrafią... ja a propos geografii i innych przedmiotó (1) Czytając opinie poniższe - napisane prawdopodobnie przez urażoną mamusię i... Anna
Jakie progi w tym roku? (1) Chciałabym się dostać do XX LO na humana i zastanawiam się jakie mogą być... Zainteresowana progi pkt. (2) hej, mam pytanie, czy jesli bedę mieć ok 112-115 pkt. to moge składać papiery... ziomalka super (1) Zdecydowanie polecam. Wysoki i przede wszystkim umiejętny sposób nauczania.... np Beznadziejna atmosfera (2) Kiedy ja chodziłam do tej szkoły miałam nadzieję, że poznam wielu ciekawych... Absolwentka Pytanie dotyczące szkoły (2) Witam, bardzo zainteresowalem sie tą szkola, tylko jest jeden problem, w... zainteresowany vsven - opinia (1) naprawde pożądna szkoła...b. dobrze wyposażona(duża hala sportowa, sala... vsven Super (1) XX pnie się w górę;] p this me - opinia (1) Do XX chodzę 1 rok i naprawdę cieszę się że tu trafiłam. Poziom nauczania b.... this me :) (1) Według mnie szkała jest bardzo fajna. Nauczyciele prowadzą ciekawe lekcje i... uczeń beznadziejna szkoła! (1) nie polecam. Wad jest tak dużo, że nie warto się rozpisywać. absolwent Absolwentka 2005 - polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam własnie tę szkołę, dobrze przygotowała... M Do x (1) No cóż, jak ktoś się nie uczy to i nie ma z czego matury pisać... y OBIEKTYWNA OCENA (1) Kończę I klasę i mogę zacząć oceniać "dwudziestkę" ;] Nauczyciele są w... Uczeń :] zadziwiają mnie wasze dobre opinie... (1) na temat tej szkoły. Ja osobiście jestem okropnie zawiedziona tak jak i... x Było super:) (1) Jestem absolwentką tej szkoły i mimo, że trafiłam do niej przez przypadek to... Monika uczen - opinia (1) Aby mieć dobre oceny w tej szkole, napewno trzeba dużo pracować, wstawiane 0... uczen ABSOLWENTKA - opinia (1) Chyba nie mowicie o tej samej szkole! Rzucaliscie pewnymi nazwiskami ale... ABSOLWENTKA