mela - opinia (4) Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole.... mela Rodzic - opinia (2) Nasze dziecko przeniosło się z tej szkoły, bo było źle traktowane przez... Rodzic uczeñ - opinia (1) dobra i przyjemna szkoła ale trzeba się przyłożyć do nauki uczeñ
asja - opinia (2) Syn jest aktualnie w pierwszej klasie. Ogólnie jest zadowolony. Poziom... asja Zawiodłam się (4) Wybierałam XX LO, ponieważ chciałam pójść do szkoły o dobrym poziomie,jednak... Anonim115 Dobre liceum, które stawia na zaangażowanie (2) Tutaj nikt cię nie czaruje, że możesz dostac 6 za plakat i zdać mature na... SansyBoy Były uczen - opinia (1) Nie polecam, nauczyciele mają dziwne metody, w tej szkole nie dba się o... Były uczen XXLO (1) Niektórzy to naprawdę dziwni ludzie co tu pracują Uczen Bardzo dobre liceum (1) Wysokie zaangażowanie nauczycieli, klasy interdyscyplinarne, wiele dni... MxMx Zalezy na co i na kogo sie trafi... (1) Jesli chodzi o atmosfere w szkole to kwestia tego na jaka klase/wychowawce/... absolwentka XX LO (1) za rok wybieram się do XX LO na profil matematyczno-przyrodniczy.czy z... gimnazjalistka radzę uważać (1) Dla osób, którym nie straszne siedzenie przy książkach godzinami i które są... drprox Ogólnie w porządku (1) O szkole można się wypowiadać w skrajny sposób. W głównej mierze zależy to od... absolwentka najlepsza szkoła w Gdańsku! (2) w tym roku pisałam maturę,byłam do niej świetnie przygotowana dzięki... - XX LO (6) Orientuje sie ktos jakie są progi punktowe do XX LO w Gdańsku na mat fiz albo... Gimnazjalistka Opłaty? (5) Jestem rodzicem uczennicy tej szkoły. Co mogę o niej powiedzieć na pewno to... rodzic Żenada przez wielkie "Ż" (4) Opinie o tej szkole są przeważnie umiarkowanie przychylne, ta będzie więc... zażenowany Bardzo dobra szkoła! (1) Jako absolwent polecam każdemu uczniowi tą szkołę. Kadra nauczycielska jest... Karol PRESTIZ SZKOLY (3) 1. Zapytajcie rodziców uczni, ile kasy wydaja na korepetycje 2. Wniosek jest... homosapiens Zdecydowanie TAK (1) Jestem absolwentką tej szkoły, w tym roku zdałam maturę. Uważam, ze wybór tej... xyz