Elżbieta - ocena (1) Polecam https://zapparanzacje.pl/ z całego serca! Profesjonalna obsługa... Elżbieta Klara - ocena (1) Polecam! Projekt wykończenia mieszkania w założonym budżecie i bardzo... Klara Mariola - ocena (1) Śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsza firma, z jaką udało mi się... Mariola
Katarzyna - ocena (1) Bardzo spodobało mi się podejście ZAPP. Projekt przygotowany wspólnie ze mną... Katarzyna Lena - ocena (1) Gorąco polecamy wykończenia mieszkań realizowane przez ZAPP Aranżacje.... Lena Barbara - ocena (1) Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto chce mieć wykończone mieszkania na... Barbara Mirka - ocena (1) Polecam współpracę https://zapparanzacje.pl/. Nie przypuszczałam, że... Mirka Daria - ocena (1) Współpraca z Zappem to same plusy. Ekipa remontowa na którą postawiliśmy... Daria Iza - ocena (1) Zawsze marzyłam o kolorowej przestrzeni, a architekci z ZAPP spisali się na... Iza Anna - opinia (1) Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie w Gdańsku w stanie surowym od firmy Robyg.... Anna Adam - opinia (1) Godne zaufania! Kwalifikacja specjalistów inżynierska i budowlana na wysokim... Adam Adam - opinia (1) Godne zaufania! Kwalifikacja specjalistów inżynierska i budowlana na wysokim... Adam Adam - opinia (1) Wysokie kompetencje i bezproblemowa współpraca. Jestem bardzo zadowolony z... Adam Jola i Michał - opinia (1) Do Zapp trafiliśmy z polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu... Jola i Michał Jolanta Solochewitz - opinia (1) Dzień dobry, jestem bardzo zadowolona z usług firmy Zapp. Kompetentny... Jolanta Solochewitz Kasia - opinia (1) Trafiłam do ZAPP z polecenia. Nie zawiodłam się. Ekipa Pana Karola świetnie... Kasia Kasia - opinia (1) Po kilkumiesięcznym poszukiwaniu ekipy do remontu mojego mieszkania, polecono... Kasia Anna - opinia (1) Jeśli szukasz profesjonalistów od projektowania i realizacji projektu to... Anna Pola Śnioch - opinia (1) Rzetelność i profesjonalizm firmy, komfort i spokój klienta. Pola Śnioch Aleksander Tadych - opinia (1) Współpraca wzorowa. Mieszkam we Wrocławiu i wszystko załatwiliśmy zdalnie-... Aleksander Tadych