Izabela - opinia (1) Fajne Zoo odwiedzam co roku od × lat . Zostawcie stary drogowskaz ,wiem ,że... Izabela Małgorzata - opinia (1) Zoo to totalna porażka. zwierząt bardzo mało. Szkoda czasu zdecydowanie... Małgorzata Karolina - opinia (1) Wspaniałe miejsce, byliśmy wczoraj. Kolejny oczywiście już raz :) Fajnie jest... Karolina
Halina - opinia (1) Piękne miejsce, jestem kilka razy roku od 30 lat. Halina T - opinia (1) Pięknie położony ogród. Wspaniałe miejsce na spacer. Zoo fajnie się rozwija... T Dramat (1) Wiecej chodzenia niz ogladania, ceny za bilety z kosmosu, parking tragedia,... Ags K - opinia (1) Fajne miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Trochę szkoda zwierząt ze musza... K parking to jakaś farsa!! (1) Wczoraj miałam przyjemność, jak się okazało dość wątpliwą, odwiedzić ukochane... Martyna Strasznie słabe (1) W porównaniu i tym co było 10 lat temu to jest jakieś nieporozumienie, ja... olo KPINA z ludzi !! (4) To zoo to są jakieś jaja. Lwy(podobno chluba tego ogrodu) można... DRAMAT (2) Jeden z najbardziej dramatycznych zoo w jakich byłem. Stan utrzymania na... Martin Zoo (1) Rozumiem,ze utrzymanie zoo kosztuje ale wstęp na 5 osobowa rodzie jest już... Sylka DRAMAT (1) Jedno z bardziej dramatycznych zoo w jakich byłem. Bida z nędzą. - Zoo... Patryk Gdańskie ZOO nie jest typowe. Jest jak park krajobrazowy. (1) To nie jest typowe ZOO w środku miasta otoczone zabudową. W Gdańskim ZOO... Marek zbyszek (1) Sam ogród O.K. Katastrofa to parking samochodowy. Plac kiedy ciepło pełen... zbszek Gdańszczanka (1) Do Zoo przyjeżdżam z dziećmi dwa do trzech razy w ciągu roku. Powiem... Gdańszczanka Super zoo (1) Bardzo fajne zoo. Dużo większe niż w Krakowie, lepiej utrzymane. Plusem i... mz Zmiany w ZOO (2) 20016 - w tym roku ZOO zafundowało odwiedzającym spore zmiany. Większość z... Magdalena zoo w gdansku wspaniala przygoda (1) Swietne miejsce można spędzić miło czas,poznać wiele ciekawych gatunków... Agnieszka Czy inwalidzi też mogą korzystać? (3) Czy mozna przejechac Zoo wozkiem inwalidzkim? inwalida