tego roczny maturzysta - (2) Jestem tegoroczną maturzystką i moje odczucie jest takie że do matury... Ola VI LO nie dla chcących dobrze przygotować do matury (1) Jestem tegoroczną maturzystką i moje odczucie jest takie że do matury... maturzysta Ich oferta to WIELKIE OSZUSTWO. Omijejcie VI LO jak tylko możecie (1) Zapoznajac sie z oferta zobaczycie jaka ona bogata ile inicjatyw i pomyslow.... Tomek
Wiele inicjatyw (3) Mnóstwo profili i zajec pozalekcyjnych, ktoryc nie ma w innych placowkach -... Andrzej Strugała Matura 2012 - opinia (1) Obecnie jestem w trakcie ostatniego roku nauki . Podzielam opinie osoby... Matura 2012 nienienie - opinia (1) Zamieszczone informacje na stronie są nieprawdziwe ! stanowczo nie polecam... nienienie Szkola na poziomie (1) Rowniez nie zaluje swojego wyboru, ze do niej uczeszczam Daniel Miłe wspomnnienia szkoły po latach (1) Skończyłam tę szkołe wiele lat temu. Obecnie mieszkam za granicą (Izrael).... Marta Taitelbaum :) (2) Ja również przeniosłam się do VI LO z innej szkoły. Wyboru nie żałuję. O tej... O.K. OK! (1) Szkoda, że nie zostalm "siedzieć" ;-) Z przyjemnością pochodziłbym do tej... Marcin Dobrze jest (1) Jest to szkoła do której trafiłam po zrezygnowaniu z nauki w XV LO na Zaspie.... Agata Dąbrowska meeeeeeeega.! (1) polecam kazdemu... zrezygnowalam bo przenosilam sie do innego miasta..... a. Kasia - opinia (1) Wbrew opinii innych szkoła ma wysoki poziom. Problemem może być punktacja,... Kasia super (1) super szkoła Ja Idealna (1) Miałem wybór - Topolówka z tego względu, że jest najlepsze i VILO z tego... Sebastian Szkoła wyróżniająca się (1) Bogata oferta programowa tej szkoły zadowoli chyba każdego. Belfry oraz... Alojzy Marchewka KS - opinia (1) ...... JUŻ JEST TAKA SZKOŁA, GDZIE OFERTA EDUKACYJNA JEST GODNA NAJLEPSZYCH... KS :) (1) Szkoła jest suuuper :) i to na tyle.., bo nie ma co się rozpisywać, namawiać... JA Super (1) jest to szkola w silnym stopniu rozwojowa. jest wiele profili i zajec... karolina kania Pozytywnie (1) Szkoła super, dużo się dzieje. Polecam! Jan P