Ola - opinia (1) Szkoła jest jednym wielkim koszmarem. Nauczyciele nie stosują się do niczego... Ola Super szkoła (1) Bardzo dynamiczna oferta szkoły, dostosowana do potrzeb młodzieży,... Marcin Więckowski Nowa szkoła (1) Zapraszam do skorzystania z oferty tej szkoły bo jest wyjątkowa. Powstała... Trener72
Szkoła beznadziejna (3) Budynek szkoły jest w opłakanym stanie,dopiero teraz podjęto pracę... Były uczeń No śmiesznie, (1) Polecam szkołę. Nauczanie biologii w sali na drugim piętrze to żart, jednak... a-nie-powiem Jak najbardziej na TAK! (1) Szkoła dobrze wyposażona, poziom jak najbardziej na plus, nauczyciele cudowni... Natalia VI LO OPINIA (1) Super wyposwżenie, sprzęt audio, kompy, studio nagrań, odnowiona wewnątrz,... wowa 70 lecie istnienia Szkoły (3) Jesienią przyszłego roku minie 70 rocznica założenia szkoły. Jestem członkiem... Sławomir Pieniążek Dobra szkoła, wbrew pozorom (1) Słyszy się złe opinie na temat tej szkoły, ludzie idą do niej tylko ze... AForm Moim zdaniem VILO to najlepsza szkoła (1) Według mnie to jedne z lepszych liceów, w których człowiek nie chce brać... Joo Traktują każdego ucznia podmiotowo. Posiadają bogate wyposażenie i ciekawą ofertę. (1) To jest bardzo dobre liceum, tylko nie mogę zrozumieć dlaczego uczniowie... absolwentka Polonistyka klucz. (1) W szkole naucza w sali 113 Polonistyka która nie potrafi uczyć... Obiecała mi... Prawdomówny. Szkoła z (chorymi)ambicjami (1) Klasy profilowane np. media art, czy inne to kompletna porażka. Fakultet z... Uczeń cudowna szkoła! (1) Według mnie to jedna z najlepszych szkół w Gdańsku. Z powodu niskiego progu... absolwentka Straszna szkoła (3) Szkoła chyba najgorsza w całym Trójmieście. Słaba organizacja jeszcze gorszy... MARCIN jest spoko (2) Nauczyciele w tej szkole w większości są bardzo dobrzy, często wymagający a... gvsjd Docenicie po jakimś czasie ;) (1) Uczęszczałam do tej szkoły w latach 2006-2009. Wspaniałe wspomnienia ;) Nie... Agata M. Dla chcącego nic trudnego (1) Taka prawda, że gdy ktoś chce się naprawdę uczyć, ma chęć i zapał to może... Hrobahrt K - opinia (2) Niepochlebne opinie o tej szkole wystawiają zazwyczaj osoby, które miały... K WIELKIE BAGNO (1) NIE POLECAM I ZGADAM SIE Z KAZDYMI OPINIAMI . Z TYM IZRAELEM TO FAKT... UCZEŃ