Nika - opinia (1) Hit. Już któryś raz autobus linii 118 nie przyjechał wcale. Ja rozumiem... Nika Adrian - opinia (1) Z ostatniej chwili...Dotyczy linii 171, a dokładnie autobus nr.8505 g.14:30... Adrian Oburzony pasażer - opinia (1) Dnia dzisiejszego tj. 14 kwietnia 2022r napotkalem nie przyjemna sytuację... Oburzony pasażer
Mia - opinia (1) Autobus Lini nr 171 notorycznie się spóźnia albo w ogóle nie przyjeżdża.... Mia Beata - opinia (1) Bardzo chciałabym podziękować Panu motorniczemu , który w dniu 01.03.2022r. ,... Beata Pasazerka - opinia (1) Kierowca jadący autobusem 143 z przystanku Piastowska o godzinie 14,36 bardzo... Pasazerka X - opinia (1) Wyrazy szacunku dla Pana kierowcy z autobusu 127 (2651), który dziś 10.02.22... X Bb - opinia (1) Witam Podziękowania prowadzącemu 12 przy Jaskowej dolinie 6:57 ,że odjechał... Bb Olga - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu kierowcy z lini 2665 jadącego w kierunku ul Wałowej w... Olga Zosia H - opinia (1) Jestem żywo zainteresowana faktem, iż kierowca strofuje pasażerów o brak... Zosia H Olga - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu z linii 2654 w kierunku Lotniska, który w dniu 8.12.21 r... Olga Marcin - opinia (1) linia 175 to jeden wielki żart... jeżdżę średnio raz, dwa razy w tygodniu i... Marcin X - opinia (1) To jest poprostu szczyt wszystkiego autobus 175 notorycznie jeździ spóźniony... X Grażyna Kornecka - opinia (1) Kontrola w tramwaju nr 12 w dniu 9-11-21r. godz. 15 tramwaj skręcał w ulicę... Grażyna Kornecka Pasażer - opinia (1) Tramwaje i autobusy nie trzymają się rozkładów. Ja rozumiem się spóźnić bo... Pasażer Pasażerka - opinia (1) Tramwaj nr 5, około godz. 11.25 tuż przy pętli Oliwa, po gwałtownym... Pasażerka Turystka - opinia (1) Wredność i nieuprzejmość kierowcy na linii nr 130 (prowadzący nr 5215) -... Turystka Agnieszka - opinia (1) Czy kierowcy jeżdżący linia 112 za karę dostają tą trasę? Każdy jeden jest... Agnieszka Ania - opinia (1) Masakra, przy temp.30 st w autobusach linii 117 smród i upał.Klima nie... Ania Mateusz - opinia (1) Fajnie było machać jak n13 jedzie dalej trzy osoby machały a pojechał dalej... Mateusz