Pasażerka - opinia (1) Dzień dobry. Chciałam napisać tutaj słowo od Siebie, pochwalić postawę i... Pasażerka Nicole - opinia (1) Dzień dobry, W dniu dzisiejszym byłam świadkiem przykrej sytuacji... Pani... Nicole ASIA - opinia (1) Gratuluję pomysłu zlikwidowania lini 212. Autobus 112 jest i będzie... ASIA
MM - opinia (1) Do bani są te połączenia, nie ma możliwości przesiadki, jeden pojazd się... MM Pasażer lodowki - opinia (1) Wnerwia ja mnie te gruchoty co zimne przyjeżdżają 8-ki długa linia a nowszych... Pasażer lodowki Natalia - opinia (3) Jestem zniesmaczona kierowcami głównie Lini 295 w głowie się nie mieści mój... Natalia Celina - opinia (1) Jestem oburzona na jazdę autobusu linii 149 o godz 14.51 przy Szpitalu... Celina Kasia - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla kierowców autobusów, którzy jak widzą... Kasia Wojciech - opinia (1) Autobus linii N3 przyjeżdża na przystanek Zakopiańska trzy minuty przed... Wojciech Anna - opinia (1) Lepiej jeździć rowerem lub chodzić pieszo, chyba bez względu na dystans.... Anna Roman - opinia (1) Dziś jechałem do pracy z ulicy ikara na matarni autobus lini 110 godz 5.05... Roman Kamila - opinia (1) Jadę właśnie linia 12 Migowo, 1170 A, Pani prowadząca bardzo nie miła ,... Kamila Koleta - opinia (1) Chciałabym zgłosić, że kierowcy na linii 111, w kierunku Górek zachodnich,... Koleta Wiktoria - opinia (1) Bardzo fajny kierowca, widział ze biegnę na autobus. Zaczekał na przystanku... Wiktoria Monika - opinia (1) Chciałbym pochwalić i przekazać serdeczności Panu Kierowcy (nr 5037)... Monika Patrycja - opinia (1) Przesympatyczny Pan kierowca! Linia 162,nr kierowcy 6259. Patrycja ŁG - opinia (1) Bardzo dziękuję za dzisiejszą pomoc w zlokalizowaniu i odnalezieniu "ważnego... ŁG A.J - opinia (1) Kierowca autobusu numer 6091 linii 113 kierunek gościnna odmówił sprzedaży... A.J M.Klosowska - opinia (1) Jestescie bardzo nedzna firma transp.widac to po lursowaniu 213 ktory jest... M.Klosowska Bartosz - opinia (1) Prowadzący pojazd o nr. 3182 nie umiejętnie prowadzi pojazd, podczas... Bartosz