Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Poszukuję sprawdzonego fachowca do zabudowy kuchni i przedpokoju.Chodzi mi raczej o jakieś małe firmy nie żadne studio ze względu na cenę.Na zabudowę kuchni a raczej aneksu planuję przeznaczyć ok 10 000.Jeżeli jesteście zadowoleni z waszych kuchni i szaf, polećcie mi proszę waszych wykonawców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

501743290 - Pan Józek - u nas i u kilku znajomych robił kuchnie, zabudowy w przedpokoju i łazienki. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Dzięki.A skąd jest?Dojeżdża bez problemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Jest z Pruszcza, ale dojeżdża w Trójmieście bez problemu. Najpierw przyjeżdża na wizję, robi pomiary. Później na maila przesyła Ci projekt (oczywiście bezpłatnie), później spotykacie się na jakieś poprawki do projektu itp. Ma masę próbników blatów i kolorów frontów - różne półki cenowe (no i jakościowe) - u mnie robił kuchnię i zabudowę 4 lata temu, obecnie robi u dwóch koleżanek. Jak na razie wszyscy zadowoleni. A co najważniejsze ten człowiek słucha co się do niego mówi - nie narzuca swojego zdania, jedynie coś podpowie, zasugeruje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

a zna ktos kogos kto dojezdza poza 3miasto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Nie wiem o jakiej odległości mówisz, ale wiem ze on robił też Kościerzynie i okolicach Bytowa, więc myślę że w promieniu 100 km od Gdańska dojedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Może jeszcze ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

hop na dziś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Uczciwe ceny (bez naciągania) i solidne wykonanie mebli daje MOCCARTE. Robią wszystkie meble na wymiar i bez tzw. masówki. Można elastycznie dostosować projekt i wybrać materiały. Ja jestem zadowolona, więc polecam. Mają też uprawnienie na montaż kuchenki.
Numer to 669 537 666 albo mailowo można wysłać zapytanie - po sobie wiem że odpowiadają ;) a nie trzeba zaraz w domu robić zamieszania - biuro@moccarte.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Robiła u mnie i mojej mamy szafy i kuchnię firma z Zaspy. Nazwy nie pamiętam, są w Lotni już od kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Zapraszam http://www.trojmiasto.pl/s/mebef/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Proponuję T&J Project z Rumi 501312500. 5 lat temu zrobili mi piekna kuchnię i nadal jestem z niej zadowolona, dwa lata temu szafy typu Indeco, a w styczniu zrobią mi meble do pokoju na wymiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Ja osobiscie prpopnuje przerade. chłopak robil u mnie 2 lata temu kuchnie rok temu przedpokuj i teraz bedzie robic sypialnie. jestem z niego bardzo zadowolona i nie zabija cena, tylko ma je dosc niskie:D polecam. janek_889 713 215
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Kiedy zabudowywałam kuchnię, sprawdziłam oferty w internecie.
W jednym z serwisów znalazłam swojego fachowca.
Może i Ty znajdziesz.
Był to serwis http://www.ktozbuduje.pl
Mam nadzieję, że pomogłam.
Fachowiec okazał się świetny, solidny, tani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

mogę polecić firmę, która robiła mi zabudowę w przedpokoju. z tego co wiem robią też do kuchni. oni ogólnie robią zabudowy meblowe do każdego pomieszczenia. strona firmy to http://www.fawre.pl . ja jestem bardzo zadowolony. zrobili taką szafę jaką prosiłem w dodatku bardzo szybko. ponadto widać że znają się na rzeczy. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Stolarz meble kuchenne zabudowy wnętrz drzwi wewnętrzne 698 496 859 piotrpiotr228@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zabudowa kuchni,przedpokoju.Proszę o pomoc

Duże firmy posługują się zwykle małymi podwykonawcami. Zamawiając produkt w „renomowanej” firmie płacimy zwykle jedną trzecią złotówek więcej niż wtedy, gdy zamawiamy bezpośrednio u tego „małego”, nieznanego producenta. Jeśli chodzi o meble typu szafy, zabudowy, garderoby, kuchenne, łazienkowe, pokojowe itp. polecam firmę mebef, od 9 lat robią u mnie rozmaite meble i nie zamienię ich na żadną inną firmę.
Adres http://fedorowskimeble.republika.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (77 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...