Zaginęła Iwona Wieczorek

Poruszyło mnie strasznie zaginiecie Iwony, sama mam córki i nie wyobrażalna jest dla mnie cała ta sytuacja :(
Tutaj na forum trochę ludzi zagląda jednak, więc postanowiłam zamieścić post z linkami do stron, gdzie są wszystkie informacje.
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12509120,wiadomosc.html
I jeszcze jedna strona
http://www.trojmiejska.info/?p=329
Na dole nagranie z monitoringu.
Przykre, że dopiero po interwencji detektywa Rutkowskiego, sprawdzono monitoring
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chociaż by ją matka pochowała
.jak czlowieka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może by powiedzieć,że za wskazanie zwłok Iwony nagroda 150.000.albo 200.000.jak ktoś wie to powie.zarobic każdy chce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policji przekaż, po co matce?! Sprawę aktualnie prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Potrzebuje kontakt do matki Iwony Wieczorek ponieważ mam dla niej informacje co do Iwony. Niech ktoś do mnie zadzwonić 667728548
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd wiesz że doszło do zabójstwa? Zapytaj Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku, oni obecnie prowadzą sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Wiadomo co z Iwoną wieczorek? Gdzie jest jej ciało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Smutni policjanci? Czy Pani Iwona była nietrzeźwa. To ma być dowód w sądzie, smutni policjanci? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Dziś w ddtvn był wywiad z matką i mówiła że cały czas ma nadzieje. Więc nie jest wiadomo co się stało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

dzisiaj rano był wywiad z matką w DDTVN. o znalezieniu ciała jeszcze nic nie wiedziała. tylko, że policjanci znają sprawcę (nie wiadomo czego, bo nie powiedziane dosłownie). policjanci byli smutni, pytali czy w ciągu miesiąca planuje wyjazd/urlop itp. i po tym matka wnioskuje, że w ciągu miesiąca wszystko się wyjaśni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Masło maślane,jak piszecie to piszcie konkretnie a nie,a niby pisali,a niby mówili,a koleżanka słyszała jak jej koleżanka mówiła,to jest takie pier... kotka za pomocą młotka,ciało znaleźli? Jak nie to nie pitolcie i nie siejcie fermentu .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Nie słuchaliście uważnie, wczoraj na polsacie w wydarzeniach wypowiadała się mama Iwonki, że przynajmniej będzie mogła w końcu się pogodzić z tym, co się stało, ze zna policja sprawców. Dziewczyna na 100% nie zyje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Co na niby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

wczoraj niby na tvp info na pasku było napisane że zatała zgwałcona i zamordowana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Niestety, zakończenie nie jest szczęśliwe.... ale przynajmniej historia znajdzie swoje zakończenie i przy odrobinie szczęścia to i sprawca poniesie karę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Trzymam kciuki, aby jednak ta historia miała szczęśliwe zakończenie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Może coś w końcu się wyjaśni...

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Policja-wie-kto-porwal-Iwone-Wieczorek,wid,14665357,wiadomosc.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

ja uważam, że niezależnie od upływu czasu nie wolno tracić nadziei - to że postępowanie umorzono, nie znaczy że ktoś o tej dziewczynie zapomniał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

Nieprawda, poszukiwania nawet po latach się udają. To kwestia aby było dosyć ludzi do pracy i przede wszystkim komuś się chciało.... z uporu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

A co policja i prokuratura miała zrobić? Poszukiwania po takim czasie, to już tylko fikcja. Jeżeli teraz coś się wyjaśni, to rzeczywiście albo przez przypadek, albo dlatego, ze ktoś sam postanowi mówić.

Albo dlatego, że Iwona gdzieś jest i podejmie decyzję o pokazaniu się, oby tak było...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaginęła Iwona Wieczorek

no to super :( współczuje matce teraz już wiadomo ze jak się przez przypadek nie znajdzie to nikt już palcem nie tknie :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...