Dariusz Kowalski - opinia (1) Firma Pana Jerzego Adamczyka wybudowała mój dom jednorodzinny w Gdyni przy... Dariusz Kowalski Piotr - opinia (1) Firma pana inż. Jerzego Adamczyka podjęła się realizacji rozbudowy naszego... Piotr Rafał - opinia (1) Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie. Uczciwośc, sumiennośc i... Rafał
Firma godna polecenia (1) Profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, fachowe doradztwo, poczucie humoru... Adam Rewelacja! (1) Ekipa profesjonalna, sprawna, szybka i czysta. Jestem bardzo zadowolony i... Abelard Dobry wykonawca (1) Bardzo dobra ekipa budowlana Remont trwał 03-08.2015 od izolacji fundamentów... Tomasz Dobrzyń Rzetelni i solidni (1) Firma w 2008 roku przeprowadziła kompleksową przebudowę i adaptację budynku... Właściciel MMC Dom typu Kostka (1) Skorzystałem z usług w/w firmy przy nadbudowie i modernizacji domu typu... Henryk Orlikowski Gdynianka (1) Szczerze polecam ekipę P.Adamczyka- wyremontowali mi taras (zdjęli odpadające... Agnieszka kompleksowa budowa domu jednorodzinnego (1) Mieliśmy okazję współpracować z Panem Jurkiem przy budowie naszego domu.... Dorota i Krzysztof budowa domu jednorodzinnego (1) zleciliśmy firmie rozbiórkę istniejącego i budowę nowego domu w Gdyni... Rafał Barski Firma na szóstkę ! (1) Firma godna zaufania oraz polecenia. Fachowcy najwyższej klasy. Rzetelne... Judy Ekipa godna polecenia  (1) Wysoka jakość usług i dobra koordynacja budowy/remontu. Duże doświadczenie i... Dani Rzetelny i profesjonalny Wykonawca (1) Korzystałam z usług firmy przy rozbudowie domu. Wszystko szło szybko i... Celina J