Bożena - ocena (1) Już po pierwszej rozmowie z Panem Jerzym wiedzieliśmy, że nie będziemy... Bożena Bogusław Mańko - opinia (1) Pan Jerzy Adamczyk zostawił po sobie b.dobre wrażenie jako osoba, a nade... Bogusław Mańko Konrad D. - opinia (1) Korzystałem z usług firmy pana Jerzego na jesieni 2021 r. oraz w 2022 r.... Konrad D.
Dariusz Kowalski - opinia (1) Firma Pana Jerzego Adamczyka wybudowała mój dom jednorodzinny w Gdyni przy... Dariusz Kowalski Rafał - opinia (1) Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie. Uczciwośc, sumiennośc i... Rafał Dobry wykonawca (1) Bardzo dobra ekipa budowlana Remont trwał 03-08.2015 od izolacji fundamentów... Tomasz Dobrzyń Dom typu Kostka (1) Skorzystałem z usług w/w firmy przy nadbudowie i modernizacji domu typu... Henryk Orlikowski kompleksowa budowa domu jednorodzinnego (1) Mieliśmy okazję współpracować z Panem Jurkiem przy budowie naszego domu.... Dorota i Krzysztof budowa domu jednorodzinnego (1) zleciliśmy firmie rozbiórkę istniejącego i budowę nowego domu w Gdyni... Rafał Barski