Usługi pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe

Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina 8

Becia - ocena (1) Zakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista" wyróżnia się nie tylko... Becia Wnuczka Dominika - ocena (1) W imieniu moim i moich najbliższych chciałabym serdecznie podziękować... Wnuczka Dominika Magdalena - ocena (1) Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego Światłość... Magdalena
Jolanta Stalka - opinia (1) Nie dawno zmarła mi Mama byłam w rozpaczy - z pomocą przyszli mi Panowie z... Jolanta Stalka Agata z rodziną - opinia (1) W imieniu własnym oraz mojej rodziny dziękuję wszystkim pracownikom Zakładu... Agata z rodziną Agnieszka Wilma - opinia (2) Byłam już na kilku pogrzebach, ale ten który organizowany był 24 grudnia... Agnieszka Wilma Halina z rodziną - opinia (1) Pod koniec maja 2022 korzystaliśmy z usług Zakładu Pogrzebowego "Światłość... Halina z rodziną Marta - opinia (1) Nasza rodzina kolejny raz korzystała z usług firmy Pani Izabeli i kolejny raz... Marta Klaudia - opinia (1) Chciałabym serdecznie podziękować za tak fachowe zorganizowanie pogrzebu... Klaudia Magda - opinia (1) Odejście mojej mamy było dla mnie wyjątkowo ciężkie. Pani Iza - właścicielka... Magda Arek - opinia (1) Czasami w trudnych chwilach trafiamy na kogoś kto potrafi zachować... Arek Maja - opinia (1) Kiedy dochodzi wiadomość, że Twoja najblizsza osoba umiera, po prostu Cię... Maja Katarzyna - opinia (1) Podziękowania dla ZP Światłość Wiekuista. Było profesjonalnie w każdej... Katarzyna Magdalena - opinia (1) To co wyróżnia fimę Światłość Wiekuista to niebywały profesjonalizm,... Magdalena Dariusz Gałązka - opinia (1) Jeśli szukacie kogoś kto jest perfekcjonistą a jednocześnie ma wielkie serce... Dariusz Gałązka Dorota - opinia (1) W tak trudnym momencie jakim jest strata bliskiej osoby Pani Iza potrafi... Dorota Malwina - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta, nieoceniona pomoc w załatwianiu... Malwina Dziękujemy (1) Trudny moment w życiu kiedy przyjdzie chować swoje dziecko, które umarło nim... Edyta Dziękujemy. (1) Dziękujemy za życzliwość i profesjonalizm a przedewszystkim za pomoc i... Angelika i Krzysztof Dziękujemy (1) Chcielibyśmy podziękować Pani Izabeli za niezwykłe podejście do pracy którą... Kamila Stacewicz