Herbata "zimowa" - jedyna taka w Trójmieście - opinia (1) Hitem tej kawiarni jest na pewno herbata "zimowa". Duży kubek, herbata... Herbata "zimowa" - jedyna taka w Niezadowolony - opinia (1) Kiedyś miejsce aspirowało do lokalu bezglutenowego. Poziom serwowanych... Niezadowolony Warto spróbować (1) Lokal dla wtajemniczonych. Jak poznasz to wrócisz. Świetna atmosfera.... kwr
- opinia (1) Po prostu warto tam być :) Polecam to miejsce wszystkim rodzicom i ich... Bardzo przyjazne miejsce! (1) Przytulne, ciche, świetne na urodziny i imprezy. Mila Aga (1) Cudowne miejsce, cudowny klimat, cudowni wlasciciele❤️Z całego serca polecam Agaga Super ekstra miejsce! (1) Świetna atmosfera i przepyszna kawa Miły gość Miłe chwile przy kawie :) (1) Świetne miejsce spotkań dla mam z dziećmi i nie tylko :) Ciekawe warsztaty... Monika Przestrzeń przyjazna dzieciom, ale nie tylko :) Pyszna kawa!! (1) Kawiarnię odwiedziłam kilkakrotnie, wypiłam pyszną kawkę, byłam również na... Aneta Przyjemne miejsce na kobiece spotkania (1) Miejsce, w którym w przyjemnie spędzisz popołudnie z przyjaciółmi i koleżankami. Eeka Fajne miejsce (1) Polecam to miejsce na urodziny jak i pyszna kawę z przyjaciółką a dzieci w... Aga Zadowolona (1) Miejsce z duszą, zachęcam i polecam. Profesjonalim zaangażowanie oddanie Polecam (1) Rewelacyjne miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka i nie tylko.... ANIA Pyszna kawa :) (1) Klimatyczne miejsce z pyszną kawą:) Zuza urodzinki (1) super organizacja,przyjazna atmosfera a Pani wlascicielka kobieta z glowa... usadysfakcjonowana Miejsce dla małych dzieci (1) Dobra kawa, super zajęcia dodatkowe dla dzieci. Kinga Najlepsze urodziny (1) Jestem bardzo zadowolona ze zorganizowanych w Pracowni Marzeń 5 urodzin... Magda