Zamówienie drzwi balkonowych

Witam czy jest ktoś na forum kto zamiast 2 skrzydlowych drzwi balkonowych (balkon francuski) na poddaszu zastosowal dzrwi z oknem? Zdjecia mile widziane. My poki co zostawilismy otwory na drzwi dwuskrzydlowe z zamyslem balkonu francuskiego (150x220 wymiar) Ale zastanawiam sie czy nie lepszym wyjsciem byloby wlasnie zrobienie drzwi z oknem lub w ostateczności samego okna by pokoj byl ustawniejszy np biurko pod oknem itp. Czy jednak drzwi takie nie przekszadzaja w ustawieniu, a pokoj wyglada ladniej i jest lwpiej doswietlony. Pokoje maja 3.5x3.5m i 4.5x3.5m.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że warto rozrysowac sobie ustawienie łóżka, szafy, biurka. Jeśli pokój jest mały i ogrzewany grzejnikiem to faktycznie może się okazać że nie ma gdzie postawić mebli (grzejnik też trzeba gdzieś powiesić). Jeśli jest duży to byc może zmniejszenie okna spowoduje że będzie za ciemny. My mieliśmy drzwi dwuskrzydłowe balkonowe i okno dachowe. Ponieważ okno dachowe dawalo dużo światła lepszym rozwiązaniem byłby parapet w balkonowym. Tym bardziej że był problem z biurkiem. W nowym domu zmieniłam balkonowe dwuskrzydłowe na skrzydło 90 i stałkę 60 - ale wszystkie meble wygodnie wchodzą. Natomiast stałka powoduje że okno jest stabilniejsze i tańsze wszytko zależy od sytuacji
Od siebie polecam kontakt z firmá https://oknaprim.pl/drzwi-tarasowe/ W ofercie maja dobrej jakosci okna przesuwne - powinni doradzic jakie rozwiazanie sie tutaj sprawdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mycie elewacji (12 odpowiedzi)

Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do tej pory 2 firmy,...

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.